Skocz do zawartości

Nasze Kosmetyki


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat idealny dla mnie uwielbiam kosmetyki i jak niektóre forumowiczki jestem konsultanką firmy oriflame kosmetyki dobre ale nie ze wszystkich jestem zadowolona. Mam skłonność do uczuleń i bardzo suchą skórę uczulały mnie kremy nawilżające z vichy oraz oriflame a także niektóre z zjaji, a seria AA jest dla mnie nie trafiona. Na twarz mogę polecić krem masło kakaowe ziaji, oraz serum nawilżające z algami morskimi oraz peeling z tej samej serii firmy oriflame. Jeżeli chodzi o balsamy antycellulitowe czy też przeciw rozstępom nie polecam żadnych produktów z oriflame pozostawiają nawet po wchłonięciu lepkość skóry, ja stosuje takie specyfiki z ziaji lub vichy( zależy od budżetu).Balsamy brązujące: dove bardzo fajnie się wchłania ogólnie godny polecenia, avon- nie polecam pozostawia smugi nie byłam z niego zadowolona. Najbardziej przypadł mi do gustu balsam brązujący z oriflame pozostawia ładny kolorek i śliczne złote drobinki. Kosmetyki kolorowe: polecam inglota, niektóre podkłady z oriflame, pudry sally hansen lub yves rocher, pomadki oriflame fajnie nawilżają usta. Jeżeli chodzi o zapachy to zdecydowanie lubie firmę yves rocher i ich so elixir oraz ming shu, lubię też wody toaletowe z oriflame. I to na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do rąk odkryłam jakiś czas temu super krem z Eveline,taki w beżowej tubce krem-maska 5 w 1-super się wchłania i regeneruje dłonie i paznokcie,cena około 5-6  zł ale często bywa np.w Rossmanie na promocji za około 4 zł.A Neutrogena też jest świetna oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej
odkopie trochę wątek, bo tematycznie chyba najbardziej pasuje...
Mam do Was pytanie, a zwłaszcza do kobiet mimo wszystko - wszak Wy się na tym najlepiej znacie drogie Panie :)
Co sądzicie o takim czymś?

http://www.cameleonia.pl/promo/trojwymiarowe-zabiegi-na-twarz-dla-mezczyzn-botanic-man/

Czy może mieć to sens? Czy to jakieś sensowne zabiegi? I co myślicie o meżczyznach którzy z takich korzystają? Będzie to dobrze odbierane? :)
Czekam na Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

krem pod oczy z lidla nie jest zły,nie uczula,wygładza,nawilża.Ostatnio używam oleju kokosowego -mówię wam-rewelacja dla każdej skóry,do twarzy,do włosów,do rąk,do masażu,po depilacji...no super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.