Skocz do zawartości
wiola344

Krokiety Z Pieczarkami I Serem

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: dziekuje i bardzo sie ciesze że krokieciki smakowały :grin: :-D :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiolu dzis poraz pierwszy robilam krokiety z twojego przepisu i musze cie pochwalic za tak wspanialy przepis! Krokiety wyszly mi super smaczne :) i ten serek tak fajnie sie rozpuscil...mniam! I juz wiem ze w tym roku te krokieciki wyladuja na moim stole wigilijnym:-) zawsze robilam z suszonymi grzybkami krokiety sa tez pyszne i bardzo aromatyczne,ale teraz zrobie z pieczarkami,mala zmiana...ciekawe co powie na to moja rodzinka :) oczywiscie nalezy ci sie 5 za przepisik! :-) pozdrawiam serdecznie Asia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !!! Ja dopiero niedawno wpadłam na ten przepis. Dzisiaj krokieciki zostały skonsumowane w błyskawicznym tempie, zostało po nich tylko smaczne wspomnienie. :D Dziękuję za tak rewelacyjny przepis. Pozdrawiam Beata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz kolejny zrobiłam dziś na obiad te pyszne krokiety. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali i pozdrawiam Autorkę przepisu :) post-8290-1250114253_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:-D  Witam, powiem szczerze że nigdy nie liczyłam ale dużo gdzieś ok 15 ,pozdrawiam i życze smacznego!!! :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobietki, ile wychodzi krokietów z tego przepisu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przeczytałam wszystkich postów i dopiero teraz zobaczyłam, że już wcześniej ktoś pytał o to samo i jest odpowiedź.Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;)  Śliczne krokieciki ,dawno ich nie robiłam  :) narobiłaś mi smaka  :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Mam pytanie. Czy ser dodajemy do pieczarek w czasie ich podsmazania? Ser ma się rozpuścić? Czy po podsmażeniu pieczarek jak przestygną dodajemy dopiero ser? POMOCY ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ser dodawałam do gorących pieczarek ale już z serem ich nie smażyłam. Ser lekko rozpuści się tworząc z pieczarkami jednolitą masę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi