Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Kasiulek

Wiadomości...

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam o tym wczoraj.... po prostu koszmar :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny kwiatomaniaczki-w przyszłym tygodniu w Biedronce będą tanie kwiatki! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostatnią niedzielę (13 lipca) szwagier odwoził nas swoim samochodem, była burza i padał grad. Pioruny waliły raz po raz... Jak auto po tym wygląda? - Musiałabym spytać szwagra, bo nie widziałam jego samochodu jeszcze od tamtej pory.

Było strasznie, a wody napadało tyle, że jak wychodziliśmy z samochodu, to sięgała do kostek - wtedy już nie padał grad, ale z nieba lała się woda - to już nie był deszcz, tylko strumienie wody :D

Polecam ten artykuł: 3-letnie dziecko wypadło z auta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Christino domyślam się, że byłaś przerażona. Samochód może mieć jedynie lekkie wgniecenia od gradu. Ale na pocieszenie dodam, że auto jest jednym z bezpieczniejszych miejsc w czasie burzy.

Czytałam o tym dziecku. Zatłukłabym tą babę! Powinna siedzieć za to, że prowadziła pod wpływem alkoholu, narażała życie dziecka oraz innych osób.

Ja dzisiaj polecam Ukraina - uważam jednak, ze to wina tego mężczyzny. Ponoć wspiął się na ogrodzenie i fotografował zwierzę. Niedźwiedzie są dzikie i nic nie zmieni ich natury łowcy. Facet miał po prostu mało wyobrazi i skończyło się to niestety tragicznie.

Ponad to- TO również jest szokujące. Czego wymagać od kierowców skoro władze same nie przestrzegają przepisów?!

Następny "chory" LEKARZ!! I jak tu zaufać służbie zdrowia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to ja uwielbiam burzę i nie bałam się wcale, ale cieszyłam się, że szwagier był tak dobry i nas odwiózł swoim samochodem, bo to byłoby okropne, gdybyśmy mieli wracać autobusem, w taką ulewę - z gradem... Przemoklibyśmy do ostatniej, suchej nitki, a nawet ociekalibyśmy wodą, jak po kąpieli - parasole nic by nie dały.

Nastolatki chcą by piękne... Jak łatwo przejść ze zwykłego odchudzania w anoreksję i niedługo wpaść w bulimię...

Bardzo ciekawy artykuł, z pierwszej ręki - "Dzięki bulimii miałam by piękna"

Warto przeczytać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiejszy dzień również był szokujący:

Dziecko umarło w samochodzie- jak można zapomnieć o dziecku? Czy zakupy były tak strasznie ekscytujące, że wypadło z głowy rodzicom aby zabrać z samochodu swoją pociechę?!

Polscy mężowie, synowie, bracie wracają do kraju po długiej misji w Iraku. :D

Całe szczęście, że kobieta i maleństwo mają się dobrze. A tego faceta który dźgnął ich nożem- powiesiłabym za jaja. [przepraszam za wyrażenie]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi