Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane...z nudów to różne mam pomysły,ostatnio chodzi mi po głowie zrobienie torby z ...zawleczek od puszek :-) ,tylko skąd wziąć tyle zawleczek?My puszek nie kupujemy ale może wyślę dzieci na zbieranie :D Czytałam gdzieś o tym sposobie ale nawet nie wyobrażam sobie,jak to wygląda,paski podobno też można z nich robić. A oto właśnie skończony paseczek do bluzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:D :-) :-) NNNNNnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , Tobie już włóczka się znudziła ,że bierzesz sie za "obróbkę metalu " ? Ale jestem ciekawa ,jak to wygląda ? Bluzeczka na pewno wygląda ładnie, a do rękawów jeszcze coś dorobisz ,jakieś mankiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...obmyślam plan tych rozszerzonych rękawów-robię drutami na żyłce bo nie cierpię zszywania i jakoś muszę je "zaczepić" do rękawów,chyba pomogę sobie szydełkiem i potem nabiorę oczka już na żyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale ja jestem malutka :D O tej torebce to tylko czytałam,że gdzieś,ktoś też czytał ale masz rację,pomysł wart zastanowienia-ja wyobrażam sobie ,że te zawleczki sa przyszyte jedna koło drugiej do jakiegoś kontrastowego materiału. Ciekawie wyglądają też uszyte torebki z takimi wielkimi,drewnianymi uszami ale z szyciem to u mnie baaardzo kiepsko,moje zdolności kończa się na skracaniu spodni :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW...czaderska...dzięki Doruniu za fotkę! Zanim uda mi się nazbierać te zawleczki to wymyślę coś innego,znając siebie,bo ja mam sto pomysłów na godzinę :D A ja-w ramach odskoku od drutów machnęłam właśnie dwie doniczki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne te doniczki a ja mam pytanko odnośnie kartek jak się nazywa przyrząd do tłoczenia kartek i gdzie można to kupić do przykładu dodam załączone zdjęcie z netu żeby było wiadomo o co mi chodzi. Podaję też super stronkę robótek ręcznych jest tam wszystko od drutów przez szydełka wyszywanko i kartki. :D www.kuferek.pl i załączam to zdjęcie post-4645-1199795005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam o takim przyrządzie ale pewnie coś takiego jest,skoro kartki są tak zdobione. Niestety-rękawy od bluzki są dość długie i już nie będę ich ozdabiać a tak wygląda stara-nowa bluzeczka. Justynko...dzięki za namiary-super stronka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no,no...ale arsenał!

Justynko...zobacz do tego SKLEPU :D

Jeśli to są talenty to ujawniają się pod wpływem chwili i...jako zabicie czasu :-)

Patrzcie co znalazłam-http://club.osinka.ru/viewtopic.php?t=3680&postdays=0&postorder=asc&&start=825,normalnie zaraz idę grzebać w szufladzie z włóczką bo córce się spodobał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.