Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dziewczyny ,jestem zaskoczona wy jesteście poprostu genialne ,ja tm też coś umiem ale co widzę u was to jestem malutka,u nas w suwałkach szukałam materiału do wyszywania,ale niestety nie ma takiego,nie wiem też jak się nazwa więc proszę poradżcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana...uwierz w siebie i dziergaj,to o tyle lepsze od szycia że zawsze można spruć i zacząć od nowa! :smile: Oczywiście,licznik jest właśnie w tym sklepie co podałam, w dziale Druty,za niecałe 5 zł-tylko że trzeba zrobić zakupy za 20 zł ale na pewno każda sobie coś znajdzie :P Dziś wysłali przesyłkę i ma dotrzeć w ciągu 2 dni,zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!! Znalazłam ten licznik! Basiu ,Ty jesteś lepsza od "Gogli" :smile: .Jak znajdziesz znowu coś ciekawego ,to daj cynk :D . A propo tej strony ,to tam jest super włóczka .No i nie drogo ,bo ja znalazłam stronkę ,gdzie babka sprzedaje prutą wełnę .....i niektórzy licytuja nawet do 80-90zł ....za 40 deko :P Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ciekawe czy stali bywalcy zauważuli, że zmieniłam tytuł, trochę rozszerzyłam naszą "działalność robótkową", żeby nie zrazać tymi drutami tylko zachęcić do pochwalenia się swoimi rekodziełami. Więc zapraszam i zachęcam wszystkich niezdecydowanych, pooglądamy wszystkie rodzaje robótek- może coś szyjecie na maszynie, hafciki, lub inne (Basia może wkleić zdjęecie swoich super doniczek). Czyli wszystko wykonane własnoręcznie. Mam nadzieję, ze bedzie wszystkim pasować.

Jeśli chodi o linki sklepów, znalazłam adres sklepu z Czech czeski sklep ale PO POLSKU, czytałam opinie, ze mają tanie włóczki, koszty przesyłki liczone z Polski, można bezpośrednio kontaktować się z P. Zenonem kontakt. Dość tej reklamy, najważniejsze to to , że można pytać o wysłanie próbek wszystkich włóczek, a napewno wysyłają do zamówienia. Zaraz bedę pisać o próbeczki. Pozdrawiam.

Ja jak narazie zaczęłam czapkę, bo włóczka leży i raczki mnie swierzbiły, zeby coś podziergać, zanim zabiore się za sweterek, no i wprawię się w tych oczkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że zauważyłam zmianę w tytule-super! Ja zaczęłam robić kamizelkę z golfem-ma być wielgachny po same uszy-zobaczymy jak wyjdzie-plecy już zrobiłam :smile: A...nauczyłam się fajnego wzoru-taki jak brzeg na czapce z tego zdjęcia,środki można potem wyszyć dowolnym kolorem ale to szczegół a i bez tego sam wzór jest ciekawy,tylko najładniej wychodzi na gładkiej,jednolitej włóczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Justynko,nauka mamy nie poszła jednak na marne :P coś tam jeszcze pamiętam. Mitenki byłyby ładniejsze z innej włóczki i np.z warkoczem na środku ale mojej córuni się tak nie podobało. Justynko-Ty haftujesz, a czy dziergasz na drutach lub szydełkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Justynko pochwal się! Basiu a mi nie ma kto pokazac i wszystko kaleczę i uczę się sama, trochę wspomogła mnie halinka materiałami i tak powoli mi idzie Wysłałam wiadomość z prośbą do tego czeskiego sklepu, zaraz Pan odpisał, że prześle katalog. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie mama uczyła ponad 20 lat temu!!!!!! :P Też pisałam do tego sklepu o próbki włóczek ale bez odzewu :) Może jutro skończę kamizelkę to wkleję fotki :) A wiecie co teraz jest na topie?Włóczkowe etui na komórkę-takie byle co kosztuje ponad 15-20 zł-normalnie pół godzinki roboty a jaką kasę zbijają-już mnie córka prosiła o takie ale najpierw musiałam zobaczyć,jak toto wygląda-proste jak drut! :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.