Skocz do zawartości

Życie Na Wesoło - Różne śmiesznostki


Iwona01

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Redakcjo! -Mam roczek. Co robić? -Siusiu -Mam dwa latka co robić? -Kupkę -Mam trzy latka.Co robić? -Marsz do przedszkola Mam pięć latek.Co robić? -Zbieraj na mieszkanie -Mam 7 lat. Co robić? -Ucz się i nie zapomnij zapisać się do harcerstwa -Mam 10 lat.Co robić? -Postaw sobie pierwszy krzyżyk -Mam 13 lat.Co robić? -Nie bądż przesądna -Mam 16 lat.Co robić? -Rzuć palenie -Mam 17 lat.Co robić? -Przestań bawić się lalkami -Mam 18 lat.Co robić? -Moje drogie dziecko, jak ci to powiedzieć,są na świecie jeszcze chłopcy, ale....... Protokół z posiedzenia - temat: MIŁOŚĆ PRAWNIK- miłość jest to zjawisko społeczne,jedyne w dziejach ludzkości,gdzie strona naciskana czuje się dobrze. LEKARZ - moim zdaniem jest to choroba, w której dwoje zdrowych ludzi kładzie się do łóżka. RZECZNIK - mi się wydaje, że to zupełnie dobry interes - tam się więcej wkłada niz wyjmuje. INŻYNIER - miłość jest to paradoksalna maszyna, która pracuje kiedy stoi. NAUKOWIEC - jest to jedyne zastosowanie energii jądrowej w celach pokojowych. :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczerpnięte z prasy Napisy na zderzakach aut: Jeżeli możesz przeczytać te słowa, to znaczy,że starciłem przyczepę. Wal śmiało!To auto teściowej Nie trzymaj się mojego tyłka! Nie jesteś hemoroidem Jeżeli nie podoba ci się mój styl jazdy,zejdż z chodnika Wyprzedzaj śmiało! Ktoś juz czeka na twoją nerkę :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska policja zatrzymała pewnego kierowcę, który prowadził auto podłączony do kroplówki. Pojemnik na płyn była zaczepiony o lusterko. Mężczyzna wyjaśnił, że znudziło mu się długie czekanie w klinice na zabieg i postanowił wrócić do domu. Grupie nastoletnich złodziei samochodowych z Winnipeg w Kanadzie sąd nakazał uczestniczyć w specjalnym programie resocjalizacyjnym. Chłopcy karnie stawili się w wyznaczonym miejscu. Było zimno, więc przyjechali samochodem. Skradzionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zbliżają się Święta,więc może parę przepisów. Świąteczne ciasto z whisky Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanka cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. untensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke cukru i ubiaj dalej. W miedzyczasie zprawdź czy whisky jest na pewno taka jak trzeba. Najlepiej szklaneczkę. Otwórz drugą butelkę jeśli trzeba. Wrzuć do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź wiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trojonca. Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta i iś spaś. PRZEPIS NA KURCZAKA ... paluszki lizać!!!!! Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanką wina białego, szklanką wina czerwonego, dodając 100 gramów ginu, 100 gramów koniaku, 200 gramów Smirnoffa i 50 gramów rumu. Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej. Kurczaka możliwie jak najszybciej wyrzucamy, bo jest do d..., natomiast... SOS! Paluszki lizać! P.S. Tylko nie zapomnijcie najpierw tego kurczaka zabić, bo bydlę wychleje,co się tylko da! _________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.