Skocz do zawartości

Tort Kubuś Puchatek 2

Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko piękne torty robisz możesz prywatnie piec u ludzi na różne uroczystości wesela,komunie i na pewno wszyscy będą bardzo zadowoleni,z marzeń nie trzeba rezygnować życzę Ci by marzenie o otwarciu cukierni dało sie kiedyś zrealizować :lol:

mam mnóstwo pomysłów i duży zapał, dlatego chciałabym wyorzystać swoje zdolności. Nie mam wykształcenia w tym kierunku i dlatego praca w zawodzie cukiernika odpada :mrgreen:

Co myślisz o moich tortach?

Kubusia robiłam z rysunku, nie mam specjalnych foremek

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Dorota R

Dorotko wcale nie trzeba mieć wykształcenia w tym kierunku :-D Ja również go nie mam . Dzisiaj nie trzeba miec skonczonej szkoły gastronomicznej ,żeby przyjęli Cie do cukierni . Cukierników brakuje a takich , którzy mają talent i robia to z pasją jest naprawde niewielu .

Możesz pracowac w cukierni bez problemów. Podpatrzysz jak działają wykwalifikowani cukiernicy , nauczysz sie pewnych rzeczy i jesli będziesz czuć sie na siłach to w przyszłości otworzysz własną cukiernie . Tylko pamiętaj ,że jest to ciężka praca .

Pytasz co mysle o Twoich tortach. Mysle,ze to kochasz a to jest najwazniejsze . Wazne jest to ,zeby robić to z przyjemnością. Poćwiczysz , dojdziesz do wprawy i będzie jeszcze lepiej . Jak znajde chwilke to wysle ci na pw kilka przydatnych informacji i stron z tortami .

Równiez Pozdrawiam

• 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Witaj Bardzo podoba mi się Twój tort. Może moje pytanie jest głupie ale co to są te tyle, którymi zrobiłaś kontur misia i gdzie je można dostać. Pozdrawiam

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi

Tylka to taka końcówka dekoratorska . Do tylki musisz mieć worek dekoratorski . Przy pomocy tego mozesz robic na torcie różne wzorki . tak wyglada tylka http://tortownia.pl/produkt.php?kid=59&pid=228

są różne wielkosci i kształty tylek. W linkach masz pokazane jakie efekty mozesz uzyskać tylkami

http://www.wilton.com/store/site/product.c...A41A71458EF491B

http://www.wilton.com/store/site/product.c...pg_openstartips

Mozesz tez zrobić taki worek dekoratorski z papieru

używa się tego w taki sposób

Do zrobienia konturu Kubusia użyłam małej,okrągłej końcówki

Pozdrawiam