Skocz do zawartości
teresap

Sałatka Z Zupek

Rekomendowane odpowiedzi

Sałatka zrobiona i zjedzona. Mój syn zażyczył sobie dodania do oryginalnego przepisu 2 ogórków małosolnych i trochę pieprzu. Ale to już jego smaki. Dzięki za przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukając czegoś taniego i oryginalnego - Zainteresowała mnie nazwa tematu "Sałatka z Zupek". Po przeczytaniu przepisu od razu zabrałem się do robienia, po zrobieniu szybciutko do lodówki. Trochę bym zmienił i dodał 3 łyżki majonezu i 3 pomidory.... Ale najważniejsze jest to że było dobre i wszystkim wyśmienicie smakowało. Gratuluje oryginalności. Pozdrawiam A oto zdjęcie:

post-10758-1215863237_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No prosze jaka ładna sałatka :P Witamy na forum! Wszystkiego smacznego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłam do polędwiczek :P wygląda na to, że rodzinka polubiła sałatki z zupkami, bo nie marudzili :D ale zachwytów nie było ani propozycji jak 'poprawić' smak. jest po prostu smaczna, łatwa i szybka do zrobienia, więc bardzo prawdopodobne, że będę do niej wracać

post-8947-1216050763_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sałatka rzeczywiście jest smaczna.Następną spróbuję z ogórkiem małosolnym,papryką i może z tuńczykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE SAŁATKA SMAKUJE

PRZEPRASZAM ŻE NIE ODPISUJE ALE JESTEM NA WCZASACH I NIE MAM DOSTĘPU DO KOMPUTERA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedzcie mi.. spotkaliście się może z opinią, że ta sałatka wygląda nieapetycznie, jak robale? ja czytałam takie opinie na podstawie zdjęć, na żywo nikt niczego takiego nie zauważył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich gorąco witam i przepraszam że nie odpisywałam , ale dopiero dziś wróciłam.

A co do wyglądu sałatki – to zależy od skojarzeń

Najważniejsze że smakuje a jak kto chce dodać „ przysmaków „ to jego sprawa

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kacza2

Znałam tą sałatkę, ale w wersji z kukurydzą i ananasem... ale nie wszyscy lubią takie połączenia :). Muszę spróbować tej wersji, wyglada bardzo apetycznie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi