Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Amazoneczko Ty juz pewno jesteś ubrana od stóp do głów, może coś mi doradzisz..

Aż mnie brzuch rozbolał w momenci jak o tym wszystkim mysle.. brrrr...

Tak od stóp do głów :D w kwestii ślubu mam salę i zespół :):D i to jest od stóp do głów :) co do głowy to mnie boleć zaczyna jak pomysle że jeszcze kościół nie załatwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko! Ja nie robiłam tego testu.. ale takie strony znalazłam na naszym forum!

:)

http://www.regimedukan.com/fr/220-services...te.html

A tu tłumaczenie do niego:

http://www.diana.portalm.pl/dukan/index.ph...h&Itemid=28

Amazonko - to i tak połowa sukcesu - bo ja to nic.. i jakoś tak

nie umiem się zmusić żeby coś zacząć robić.. Gdyby nie ta moja

koleżanka (ona we wrześniu).. to pewno bym jeszcze nie miała

pierwszych przymiarek za sobą.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po weekendowej przerwie. Co prawda nie było mnie kilka dni bo w piątek nie dałam rady do Was zajrzeć i nie wiem czy dam radę nadrobić te zaległości ale w miarę wolnego czasu się postaram.

Tym, którym waga spadła gratuluję a za te którym stoi trzymam kciuki.

Moja waga jest na dobrym poziomie więc to mnie najbardziej cieszy.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rzadko ostatnio do was zaglądam. Mam nadzieję, że mi wybaczycie bo jakoś tak czas mi przez palce ucieka... Moja waga spada. Nie jakoś zawrotnie ale zawsze to w dół i chyba to się liczy. Jak znajdę trochę więcej czasu, to zajrzę i nadrobię zaległości (mam nadzieję) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki i Protalinów...

Ogłaszam niniejszym, że startujemy razem z małżonkiem.

Dostałam zgodę na wrzucenie suwaczka mojego M także heheheh. Zobaczymy jak będzie wyglądał małżeński wyścig w odchudzaniu :D

Doszłam do wniosku, że tego Forum nie da się "nie czytać" w czasie weekendu, bo potem traci się pół dnia w pracy na to :)

Dzisiaj tyle rozpisywania się, bo koniec miesiąca w księgowości to raczej pracowity okres.

Dzisiejszy jadłospis w fazie uderzeniowej : jogurt naturalny, serek wiejski light, wędzona pierś z kurczaka bez skóry, pół makreli - to na I i II śniadanie. Obiad: podudzie z indyka w ziołach prowansalskich upieczone w rękawie z jogurtem z czosnkiem i jajko sadzone bez tłuszczu. Kolacja - łosoś wędzony, chuda maślanka. Cały dzień woda i inne napoje bez cukru. Czy tak może być?

PS.

GRATULACJE dla wszystkich spadków i trzymam kciuki, żeby zastoje ruszyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!!

Witam nowe osóbki; Panie i Panów a nawet pary małżeńskie,he he...

Widze że przez ten czas co mnie nie było jakoś mało pisałyście. Co się z Wami dzieje, nie macie czasu? Przeciez już chłodno na polu więc powinnyście siedzieć w domkach,he he...

Andzia gratuluje decyzji o podjęciu diety, a zwłaszcza z mężem. Tak wiec jak dobrze zrozumiałam zaczynasz dzisiaj! Gratuluje!!!

Ja dzisiaj tez zaczynam od nowa! Tzn postanowiłam dość drastycznie postąpić ze sobą. Ograniczam wszystkiego do minimum lub wykluczam całkowicie. Mięso i serek a takze jajka oczywiście nie!!

Trzymajcie kciuki za mnie, bo jeśli to nie pomoże na moją wage to już całkowicie zakończe diete,niestety :D . Ale mam nadzieje ze nie bede musiała.

Tak więc Saguś jakbyś mogła to daj mi przykładowe menu na obiadki. Dużo schudłaś i szybko, co najważniejsze nie grzeszysz, jestes przykładem. więc jak mozesz to daj mi pare przykładów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu...dzięki za słowa wsparcia! Podobno w kupie raźniej, gorzej bo mój syn strasznie chudy i będę musiała i tak na dwa gary robić jedzonko. Ale nic to... Przecież lubię gotować. A za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki, bo przecież już tak dużo osiągnęłas, szkoda by było...

W związku z tym, że zaczynam dopiero Protal, także mam prośbę o podesłanie pomysłów na menu. Albo może załóżmy nowy wątek pot. JADŁOSPIS i w nim każdy, kto miałby ochotę zamieści konkretne menu na jeden dzień, z notatką jaka to faza. Co Wy na to?

A może już jest taki wątek tylko go nie znalazłam.

PS. Dzisiaj z moim M zrobimy sobie zdjęcie do powieszenia na lodówce :D

No i dołączam do szczęśliwych posiadaczy kotów także. Moja kicia ma 12 lat, Maja i chyba powinna razem ze mną przejść na dietkę hehehe post-17357-1259582844_thumb.jpg - "a przyniosę im tą jedną mysz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!!

Widze że przez ten czas co mnie nie było jakoś mało pisałyście. Co się z Wami dzieje, nie macie czasu? Przeciez już chłodno na polu więc powinnyście siedzieć w domkach,he he...

Ja dzisiaj tez zaczynam od nowa! Tzn postanowiłam dość drastycznie postąpić ze sobą. Ograniczam wszystkiego do minimum lub wykluczam całkowicie. Mięso i serek a takze jajka oczywiście nie!!

Jusia25 powodzenia w ostrych rygorach!!! Tak, tak jakoś tak pustawo się

zrobiło na forum, aż przykro.. :D Nie wiem czemu wszystkie tak nagle zniknęły..

Jusiu...dzięki za słowa wsparcia! Podobno w kupie raźniej, gorzej bo mój syn strasznie chudy i będę musiała i tak na dwa gary robić jedzonko. Ale nic to... Przecież lubię gotować. A za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki, bo przecież już tak dużo osiągnęłas, szkoda by było...

W związku z tym, że zaczynam dopiero Protal, także mam prośbę o podesłanie pomysłów na menu. Albo może załóżmy nowy wątek pot. JADŁOSPIS i w nim każdy, kto miałby ochotę zamieści konkretne menu na jeden dzień, z notatką jaka to faza. Co Wy na to?

A może już jest taki wątek tylko go nie znalazłam.

PS. Dzisiaj z moim M zrobimy sobie zdjęcie do powieszenia na lodówce :)

Andzia - zdjecia to rewelacyjny pomysł - bo będziecie mieli porównanie!

Ja też mam takie już porównawcze zdjęcie. Ale na komputerze.. I jak zaczynam

wątpić w siebie - to lubię sobie popatrzeć na moje zmienione gabaryty, tak na

pocieszenie!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane po dlugiej nieobecnosci !!!

nie bylo mnie bo musialam nagle wyjechac ale z dieta chyba sobie poradzilam tzn. bylam caly czas na warzywkach bez dni bialkowych, niestety wiedzialam ze na tych polegne :D a tak dalam sobie rade i warzywka mieszalam z bialkami :)

Bardzo ale to bardzo sie ciesze z waszych spadkow wagowych :) a te z was ktore stoja w miejscu albo bardzo wolno leci waga w dol zycze wielkiej cierpliwosci :)

widze tez duzo nowych twarzy oczywiscie ktore bardzo goraco pozdrawiam i trzymam kciuki :D

ciesze sie kochane ze jest tutaj taka mila atmosfera i wspieracie sie nawzajem to podstawa tego forum (w kupie zawsze razniej chudnac)

Bozenkodziekuje Ci kochana za zainteresowanie odezwe sie na NK i napisze pare slow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane po urlopowo :D .Tak jak pisałam waga niestety trochę wzrosła i nawet po jednym dniu białkowym tak nie spadła,trzeba trochę przystopować z tymi ciastami itp....

Maho gratuluję Ci z całego serca,myślę,że matura i pozostałe egzaminy pójdą jak z platka :) .

Balbinko,super ,że jestes już z nami.

Marudko,trochę Ci zazdroszczę,tego mrowienia w brzuchu i tych nerwow.Ja mam to za sobą (27 lat minęło).Teraz takie poddenerwowanie będzie mnie czekało w roli matki wydającej córki za mąż(pewnikiem niedługo to nastąpi,starsza ma 26 lat) :) .Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Bywać bywałam, ale tylko poczytać bo pisać za bardzo czasu nie miałam... Ale i tak widzę, że coś cichutko tutaj... Waga się póki co utrzymuje, lekkie wahania coś ok 10-20dkg w dół i z powrotem... Zbliża się też co nie co jak to określacie @:D Więc różnie być może, ssawka się już załączyła, hehe.

Gratuluję spadków i wspieram zastoje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia, myślę, że pomysł z wątkiem "Jadłospis" jest bardzo fajny. Mnie z pewnością bardzo by pomógł jeśli każdy post zawierałby pełny jadłospis na 1 dzień. Jako pomysłodawczyni możesz go założyć a ja z pewnością coś od siebie tam dopiszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.