Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Margaretko :D Cieszę się ze też spadasz ...

Tym bardziej musisz wytrwać i wytrwasz wierzę w Ciebie jak i całe forum. Przede wszystkim wierzymy w Dukana, bo nikt nie chce tego tłuszyku z powrotem.

Saguś dokładnie tak!! Ja widząc moje rezultaty nie mam zamiaru odchodzić od dietki, aż sama sie dziwie swojemu uporowi :)

"Za to w sobote rano najpierw byłam na długim spacerze z psem a potem w południe byłam na basenie, uczciwie pływałam 45 minut potem jacuzzi i sauna parowa i znów pływanie - myślę że "odrobiłam" te kalorie z wieczornego winka............"

Eh pewnie spaliłaś te nadprogramowe trunki :) Ale ci zazdroszcze tego jacuzzi i sauny ... Mam nadzieje ze skorzystam z czegoś podobnego w niedziele. Maragrette te ohy i ahy zachwytu nad wygladem są najpiękniejszą i nieodzowną cześcią każdej dietki ... Osoby które nam dobrze życzą będą chwalić, zazdrosne niewinnie drwić i podsówac zakazane kaski...ale MY wiemy co dla nas dobre i potrafimy sobie z takimi osóbkami poradzić :)

Wlasnie mnie nakłoniłyście do rozpoczęcia kariery "piekacza tortów" :?

Chyba w sobotę upiekę 2 torcika z okazji kolejnych urodzin! W ramach prezentu!

Może się odważe i wrzuce fotkę?? Póki co, pozdrawiam radośnie choć kichająco!

i buźki slę :*

Zdjącym egzaminy- powodzonka,

Chorujacym -zdrówka,

Stojącym -spadków,

Smutnym- radości,

Lecącym z wagi- udanych zakupów...

:)

Pewnie że chcemy zdjęcie, nie mozemy jesc to choc popatrzeć daj.

Magda a gdzie zdjecie torta - czołgu?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 28,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

• Śliweczka

1836

• Maragrete

1350

• Maruda

1281

• saga

1250

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Zaczne od tego ,ze od lat walcze z nadwagą . Próbowałam mase rożnych czasami dziwnych diet zaczynając od kopenhaskiej ( która jest dietą ciężką,koszmarnie wyniszczającą organizm) koncząc na zupie kapu

Dorotko gratulacje!!! 11 kg? No to pieknie!

Psotka zawsze mozesz dolaczyc,to jest dla kazdego,ja tak jak Ty uwielbiam chleb ale tez sie wezme za siebie bo przegielam oj przegielam,lakomstwo wyszlo bokiem a raczej boczkiem :) i zle mi z tym!!!!!

Dodane obrazy

Witam was kochane dziewczyny.

Dopiero dzisiaj się zarejestrowałam, ale czytam was od dłuższego czasu, tj. od dnia kiedy podjęłam decyzję o zastosowaniu naszej diety.

Chciałabym wam podziękować za tworzenie takiego forum, bez którego było by mi o wiele trudniej.

Dzięki waszym przepisom i poradom, a także zwykłej ludzkiej życzliwości na co dzień, jeszcze bardziej jestem zadowolona z efektów tej kuracji :?.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero dzisiaj się zarejestrowałam, ale czytam was od dłuższego czasu, tj. od dnia kiedy podjęłam decyzję o zastosowaniu naszej diety.

Chciałabym wam podziękować za tworzenie takiego forum, bez którego było by mi o wiele trudniej.

Dzięki waszym przepisom i poradom, a także zwykłej ludzkiej życzliwości na co dzień, jeszcze bardziej jestem zadowolona z efektów tej kuracji :? .

Pozdrawiam wszystkich

Witaj w gronie! Fajnie, że się ujawniłaś i cieszę się ze forum i jakże przemiłe Kobietki tutaj przebywające pomogły Ci wytrwać i nadal trwać w diecie. Życzę suuuper efektów, zostań z nami;)

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie ,

uf nareszczie po pracy , ale co tam trzeba posprzatac w domciu po wekendzie-kalorie tez sie spali ,a potem pojde po gazetke i sprawdze lotto-a co moze cos wygralam :? :D :) :) , pozdrawiam Was dukanowo i sle caluski :) :)

Odnośnik do odpowiedzi
No dobra, tylko jak tutaj fotkę wstawić teraz?? :?

Magdusiu juz służę pomocą, chyba, że któraś będzie szybsza :)

Ale jestem ciekawa tego czołgu!!!

Tam gdzie piszesz wiadomość jest takie pole:

PRZEGLĄDAJ - i je klikasz, wyszukujesz zdjęcie,

wybierasz zdjęcie i klikasz OTWÓRZ

post-13995-1265629455_thumb.jpg

Potem, gdy już masz wgrane zdjęcie klikasz obok

napis WYŚLIJ - w zielonej ramce.

Potem pole wyżej - ZARZĄDZAJ PLIKAMI, rozwiń listę

i wybierz to z zielonym znaczkiem.

post-13995-1265629696_thumb.jpg

Potem obrazek zaczyna się wgrywać.

Wyświetla się napis chyba TRWA WYSYŁANIE PLIKU...,

czasem to trochę długo trwa i trzeba poszekać.

Ale jak zniknie to obrazek będzie wgrany na początku

Twojej wiadomości. Jak chcesz go mieć w innym miescu

to wystarszy skopiować ten napis:

[ attachment=15640:1.JPG ] - i wstawić tam gdzie chcesz,

ale ten pierwszy usuwasz - bo wyświetlą Ci się wda zdjęcia!

Powodzenia!! :D)

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Marudko, ale ze mnie gapa, nie zwróciłam uwagi, że to niżej może być, hehe ale już teraz wiem :? A więc wrzucam! 

post-17124-1265630116_thumb.jpg  

post-17124-1265630172_thumb.jpg

post-17124-1265630212_thumb.jpg

Fotki może nie w pięknej otoczce, ponieważ na szybko robione tuż przed podaniem młodziakom.

Odnośnik do odpowiedzi
post-17124-1265630116_thumb.jpg

Fotki może nie w pięknej otoczce, ponieważ na szybko robione tuż przed podaniem młodziakom.

WOW Ale super!! Dzieciątko to pewno dumnie z takiej zdolnej mamy!!

Na ten 'właz' do czołgu - to też dałaś kawałek biszkoptu - czy tak

tylko kremu tam dałaś!!

Odnośnik do odpowiedzi
WOW Ale super!! Dzieciątko to pewno dumnie z takiej zdolnej mamy!!

Na ten 'właz' do czołgu - to też dałaś kawałek biszkoptu - czy tak

tylko kremu tam dałaś!!

Hehe,dumny to może być co najwyżej z siostry, dziecko nie moje, tylko bardzo młodego wójka;) A właz jest z biszkoptu. Dwa kawałki w kształcie jajka i jeden mniejszy okrągły.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki waszym przepisom i poradom, a także zwykłej ludzkiej życzliwości na co dzień, jeszcze bardziej jestem zadowolona z efektów tej kuracji :?.

Pozdrawiam wszystkich

Witam bardzo serdecznie. Gratuluję ładnie spada suwaczek

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za przywitanie

Gratuluję wyobraźni, jak mówią najważniejszy pomysł - mi by do głowy takie cudo nie przyszło, nie mówiąc już o wykonaniu, hi,hi. Na prawdę super wygląda ten czołg :?

Odnośnik do odpowiedzi