Skocz do zawartości

14 Lat I Dieta.


kuchareczek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 14 lat, 170cm wzrostu i 85kg na wadze! Wiem, że to za dużo i męczy mnie to. I znalazłem sobie kilka diet, z nich wybrałem 2: -Kopenhaską -Protal. Uznałem, iż chcę schudnąć dużo i na dłuższy czas (żeby nie wróciło za 3 miesiące). Pomyślałem, że zadziałało by najpierw zrobić Kopenhaską, a potem Protal, z tym, że w Protal na III etapie do utraconej przez Protal wagi dodać to co straciłem jeszcze w Kopenhaskiej (10kg z Kopenhaskiej + 10kg z Protal = 200dni etapu III Protal). Proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy to zadziała i czy w ogóle mogę to zastosować jako 14 latek :-( Bo mama mówi, że mam 14 lat i kawy z Kopenhaskiej mi pić nie wolno! Proszę pomóżcie! Pozdrawiam kuchareczek96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak młodym wieku radziłabym Ci zacząć uprawiać jakiś sport i zacząć się zdrowo odżywiać, waga powinna Ci sama zejść, szczególnie że jeszcze rośniesz i powinienieś się tak jakby "wyciągnąć". Takie radykalne diety są w ogóle wykluczone, one są dla zdesperowanych, dorosłych ludzi, dla których zwyczajne zmienienie nawyków żywieniowych nie jest wystarczająco skuteczne, ale u Ciebie na 100% zadziała, szczególnie że jesteś chłopakiem. Ja przez to, że właśnie w gimnazjum zaczęłam wymyślać jakieś diety bez przerwy chudłam i tyłam, a teraz w wieku 19 lat mało rzeczy na mnie działa, dlatego jestem na diecie protal, gdzie mimo intensywnego treningu nie chudnę jakoś zatrważająco szybko. A jestem pewna, że gdyby wtedy ktoś mi zabronił stosować te diety i powiedział: nie jedz tłustych rzeczy, fast foodów, kebabów, chipsów, słodyczy i pij wodę zamiast coli to bym rosnąc wyszczuplała ładnie i teraz mając 177cm wyglądała zgrabniutko. A u Ciebie podstawą jest to, żebyś nie tył teraz jak rośniesz, odczudzanie takie na zasadzie pilnowania wagi i tak byłoby nieskuteczne bo co jak urośniesz jeszcze 10cm? Lepiej pilnuj tego jak wyglądasz, zastosuj się do tych zasad a masz jak w banku że zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.