Skocz do zawartości

Czy Wykorzystujecie Przepisy Z Gazet?


agusia21a

Rekomendowane odpowiedzi

witam :wink: może ktoś odpisze na ten post... chodzi mi czy wierzycie i próbujecie przepisy z gazet.. wiem z własnego doświadczenia że nie wszystkie przepisy są dobre :mrgreen: czasem wystarczy dokładnie spojrzeć na składniki i widać że nic z tego nie będzie :mrgreen: z czego najczęściej testujecie przepisy? macie jakies sprawdzone książki kucharskie, gazety czy strony internetowe? w kiosku można znaleść wiele książeczek poświęconych kuchni i powiem Wam że niektóre są naprawde godne uwagi :) pozdrowienia dla wszystkich :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wole te internetowe przepisy bo przede wszystkim zazwyczaj sa sprawdzone, mozna poczytac opinie innych, uwagi i wskazowki, zapytac o szczegoly jak sie czegos nie wie itd chociaz pewnie sa tez gazety czy ksiazki z dobrymi przepisami ale prawda jest tez taka ze prawie kazdy z nich lub podobny mozna znalezc w sieci :mrgreen:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo czesto korzystam z przepisow internetowych i przepisow z gazet:wink: lubie eksperymentowac i probowac nowosci. Czesto korzystam z niemieckich stronek i gazetek,bo tu polskich nie posiadam:wink: niektore przepisy weszly do mnie na stale w menu a inne byly wyprobowane tylko raz....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeważnie też korzystam z przepisów z internetu.. jest to teraz najlepszy sposób i praktycznie najszybszy :mrgreen: warte polecenia są też książki siostry Anastazji oraz Ewy Wachowicz :mrgreen: z gazet lubie kupowac "chwile dla Ciebie" w środku jest dodatek kulinarny i sa tam bardzo fajne i sprawdzone przepisy.... oraz biblioteczka poradnika domowego :wink: kupowałam swego czasu gazetki "prześlij przepis" ale tylko pojedyncze rzeczy z tego wypróbowałam.. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też jakoś robiłam z "Przyjaciółki" i i smakołyki się udały :wink: fajne są też przepisy w gazecie "KOBIETA I ŻYCIE" ;):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też z gazet polecam tylko i wyłącznie Poradnik Domowy, wiele przepisów wykorzystałam i sporą cześć wykorzystuję nadal :wink: No i oczywiście jako kolejne źródło polecam internet ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też jakoś robiłam z "Przyjaciółki" i i smakołyki się udały :) fajne są też przepisy w gazecie "KOBIETA I ŻYCIE" :-):-)

Nigdy nie korzystam z takich przepisów. Ostraza mnie to,że coś może się nie udać. szczególnie omijam teksty w stylu "czytelniczki radzą". Mam za to sporą kolekcję książek kucharskich, je wprost uwielbiam. nawet nie muszę korzystać z przepisów, samo czytanie sprawia mi ogromną frajdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po małej przerwie... :) ciesze się że piszecie na mój temat :-) powiem Wam że czasem jestem zła że oglądając gazetę wszystko jest ładnie pięknie a robiąc trzeba spodziewać sie różnych niespodzianek a najczęściej że "coś" nie wyjdzie :-) i powiem że trafiłam na fajną stronę z ciastami na: www.mojeciasto.pl :) ta strona jest margaryny Kasi :P choć osobiście bardziej polecam margarynę "palmę" do ciast i mas 8-) aaa...pochwale sie jeszcze czymś :-? zapisałam sie ostatnio do betterware i powiem że produkty są super :? naprawde... bardzo praktyczne i przydatne :oops: pozdrawiam :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.