Skocz do zawartości

Kaszaczek


Justyna.K

Rekomendowane odpowiedzi

no dawno juz mnie nie było na słodkościach tzn może byłam czytałam ale nic nie wklejałam.

Postanowiłam trochę się odchudzić ale nie stosuję jakichś tam rygorystycznych diet poprostu jem mniej i prawie wogóle słodkiego (prawie :razz: )Dziś mam gości więc musiałam coś upichcić (jak mi tego brak).

Mój stary wypróbowany wielokrotnie przepisik na kaszaczek.

SKŁADNIKI:

1 LITR MLEKA

KOSTKA MARGARYNY KASIA

6 DUŻYCH ŁYŻEK CUKRU

TO WSZYSTKO ZAGOTOWAĆ POCZYM DODAĆ

10 DUŻYCH ŁYŻEK KASZY MANNY

100 G KOKOSU(MOŻNA WIĘCEJ)

POGOTOWAĆ CHWILĘ AŻ UTWOŻY SIĘ GĘSTA MASA.

NA DNO TORTOWNICY POUKŁADAĆ HERBATNIKI NA TO WYLAĆ GORĄCĄ MASĘ NA TO HERBATNIKI I POLEWA CZEKOLADOWA.UDEKOROWAĆ WEDLE UZNANIA .

WYSTUDZIĆ I DO LODÓWKI.PO CZYM ZAJADAĆ.SMACZNEGO.

Ja sobie pozwoliłam na mały kawałek do kawki i na tym koniec (mam nadzięję bo kusi).

Zdjęcia dodam później bo coś mi się długo ładują.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja znam to ciasto pod nazwą stefania jest szybkie i bardzo smaczne Justynko zyczę ci wytrwałości w swiom postanowieniu bo wiem że to bardzo trudne ,ile kg chcesz zrzucić jeśli wolno spytać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam to ciasto pod nazwą stefania jest szybkie i bardzo smaczne Justynko zyczę ci wytrwałości w swiom postanowieniu bo wiem że to bardzo trudne ,ile kg chcesz zrzucić jeśli wolno spytać :razz:

jasne że wolno teraz ważę 73 kg tak minimum te 65 bym chciała mieć to bym się dobrze czuła i ubania czekają aż do nich się wcisnę.

A to obiecane zdjęcie (w końcu się załadowało)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasami do połowy daje kakao,wtedy jest takie dwukolorowe ciasto a z wiórkami nie próbowałam jeszcze,w domu w którym dużo się piecze bardzo trudno schudnąć wiem coś o tym,w niedzielę mam urodziny chrześniaka więc znowu wypieki będą a ja też bym chciała do lata aby mnie trochę mniej było :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
post-8290-1199895321_thumb.jpg Witaj Justynko :-) Zrobiłam wczoraj Kaszaczka według Twojego przepisu. To moje pierwsze ciasto bez pieczenia i chcę Ci bardzo podziękować za fajny przepis bo wyszło baaardzo dobre :-) Troszkę zmieniłam recepturę, tzn. na spód dałam herbatniki z czekoladą, wylałam połowę masy, posypałam sparzonymi rodzynkami, druga część masy, i dalej wiadomo :) Na wierzch roztopiłam czekoladę nadziewaną Tiramisu i posypałam wiórkami. Efekt na zdjęciu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z tego przepisu, już wkleiłam go do swojego folderu ze słodkościami :D Pozdrawiam Cię serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulka to wszystko zależy w jakiej formie będziesz robiła to ciach ja nigdy nie liczyłam ile herbatników tzn paczek bo ja zawsze kupuję więcej bo dzieci lubią . Zależy też jakie paczki kupisz ciężko odpowiedzieć na to pytanie moge tak podać w przybliżeniu. Jak paczki takie pakowane po 12 ciasteczek petit buero to myslę że 3 paczki starczą a jak te małe bebe to chyba ze 6 czy 8 ale namieszałam kup najwyżej zostanie na następny kaszaczek pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.