Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Gość maryla

Podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maryla

Dorotko,bardzo dziękuję za otrzymane ostatnio smaczne listy,skorzystam. Może niedługo podzielę się swoimi.Pozdrawiam serdecznie maryla.si :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłam podziękowanie Dorotce i Marcinowi za przesłane przepisy z okazji "Walentynek". Te przysłane przepisy na potrawy napewno będą zrobione i zagoszczą na moim stole. ŚLĘ POZDROWIENIA ina12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za pozdrowienia :wink: :wink: i mamy nadzieję, że potrawy będą smakowały. Życzymy smacznego :wink: Dorota i Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy podać swój adres email w "Smacznych listach" (jest na stronie głównej po prawej stronie na czerwono).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję :D i cieszę się że forum się przydaje. Dla mnie jest ono źródłem wspaniałych i nie powtarzalnych przepisów i porad. A to wszystko dzięki naszym Forumowiczom, dziękuję im za to. Gorąco pozdrawiam :D Dorota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie zamieszczałam swoich przepisów, brak niestety czasu spowodowany awansem w pracy nie pozwala mi na wiele przyjemności. Ale bardzo chciałabym podziękować autorom tej strony: dziękuję Dorotko i Marcinie :D :-) i wszystkim, którzy zamieszczają tu swoje przepisy. Przed Świętami zaglądałam tu parę razy i wybrałam kilka nowych przepisów, bo zawsze lubię zaskoczyć czymś pysznym moich domowników. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja przyłączę się do podziękowań. Dzięki przepisom tu zamieszczonym na moim świątecznym stole było smacznie, inaczej niż zawsze a jednocześnie tradycyjnie. Aż szkoda ,że nie mogłam zrobić wszystkich potraw na które miałam chętkę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani Dorotko i Marcinie!! Chciałabym Wam gorąco podziękować za stworzenie tak fantastycznej stronki, którą możemy współtworzyć razem z Wami, dodając nie tylko swoje przepisy, ale również uwagi dotyczące poszczególnych potraw :D Żadna inna kulinarna stronka nie wciągnęła mnie tak bardzo jak SMACZNY :D Swój dzień zaczynam właśnie od przeglądnięcia naszego forum :D "SMACZNYM" zaraziłam już trochę osób, a ostatnio udało mi się nawet wciągnąć moją mamę, którą bardzo serdecznie pozdrawiam :D Gdy się spotykamy, bardzo często wymieniamy poglądy na temat "SMACZNEGO". Mama też jest Wami zachwycona :-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się ukryć Dorotko i Marcinie... Założenie tej stronki to był rewelacyjny pomysł :D Też jestem pod jej urokiem! I też przyłączam się do podziękowań :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również i ja przyłączam się do podziękowania naszym kochanym ADMINISTRATOROM za stworzenie tak fantastycznej stronki.A wciągneła mnie moja córcia ,która też jest waszą fanką. Moja rodzinka jest tym zachwycona ,bo mama im serwuje zawsze jakieś nowe dania,i dobre ciasto. Z całego serduszka dziękuje Wam, kochani Dorotko i Marcinie za wszystko. :D :D :D :D :-) Pozdrawiam gorąco. :-D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy Wam kochani za tak ciepłe i życzliwe słowa :-D

Cieszymy się, że Smaczny jest potrzebny.

My dziękujemy Wam, za to że jesteście z nami, że dzielicie się z nami Waszymi przepisami i poradami.

DZIĘKUJEMY :-D :-D :-D

Dorota i Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi