Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
martyna@

Śniadanie

Rekomendowane odpowiedzi

ja też rano nie jadam śniadanka,tylko kawka/rozpuszczalna/,potem druga kawka,w międzyczasie papieroski/niestety/,dopiero jem obiadek a za to wieczorem jem niemało.ciacha też.dodam,że ważę 50kg więc się nie przejmuję wieczornym łakomstwem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że sniadanie powinno byc najważniejszym posiłkiem dnia i powtarzam to sobie codziennie, że przed wyjściem do pracy będę jadła. Ale jak rano dzwoni budzik, to możliwość zostania w łóżku pięc minut dłużej wygrywa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem dokładnie co czujesz. Poza tym ja rano bardzo mało rzeczy jestem w stanie przełknąć. Zazwyczaj kończy się tylko na jogurcie lub dwóch. Ostatnio potrafię jeszcze zjeść Piadę czy to robioną w domu czy w restauracji w drodze do pracy i to koniec. Wyjątki to weekendy gdy wstaje o 12 i jestem najnormalniej w świecie głodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może to złe nawyki żywieniowe przez lata, ale rano czuje się zwyczajnie najedzona i nic nie jestem w stanie zjeść. Nie jest to kwestia późnej kolacji bo takowa jem najpóźniej o 18. Ale fakt faktem bez śniadania organizm funkcjonuje jakby na rezerwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zanetka_ab

Dlatego ja nastawiam budzik jeszcze wcześniej, wtedy też mam czas na poleżenie dłużej w łóżku i potem na zrobienie i zjedzenie królewskiego śniadania bez którego z domu nie wyjdę :mrgreen: A jem zazwyczaj płatki (znalazłam jakiś czas temu w biedronce takie z owocami) z otrębami (kupuję jak najdrobniejsze, np. sante w niebieskim opakowaniu) i z mlekiem. Standardowe śniadanie można powiedzieć, ale bardzo mi smakuje, jest zdrowe i sycące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem i każdy powinien je jeść, no ale rano przed pracą nie ma czasu. Do niedawna moim śniadaniem była kawa, bez której nie ruszyłem się z domu, ale teraz staram się przez pracą skoczyć do piekarni po jakąś drożdżówkę i po drodze ją skonsumować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi