Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
apsik

Warstwowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Sabinko może jestem próżna ,ale bardzo mnie cieszą takie opinie,bardzo się cieszę że mogę podzielić się z kimś moimi przepisami. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona_abc

Ale pięknie wygląda to ciasto.

A gdzie mogę zobaczyć zdjęcie dołączone do tematu odnośnie warstwowca bo nie wiem jak wygląda.Pozdrawiam iwona_abc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwonko ! zdjęcia są umieszczone na pierwszej stronie forum dotyczącego warstwowca :shock: Jak zobaczysz to pyszne ciacho to na pewno szybko je wypróbujesz :razz: POLECAM !!! Naprawdę WARTO :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona_abc

Znalazłam fotkę . Bardzo dziekuję za wskazówki. Wygląda apetycznie.Pozdrawiam Ciebie. Raz jeszcze wielce dziekuję. Iwona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CIASTO naprawdę PYCHOTKA !!! Nie zdążyłam zrobić zdjęcia - tak szybko zostało zjedzone. :-D Dziękuję za tak dobry przepis. Pozdrawiam Beata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu w takiej większej prostokątnej,niestety w tej chwili nie mogę podać wymiarów bo nie jestem w domu. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu- ja piekłam w foremce o wymiarach 28/ 35 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu, upiekłam dzisiaj Twojego warstwowca i ......... po prostu brakuje mi słów, po prostu rewelacyjny. Mieszanka smaków wprost zachwycająca. Jedyna zmianą było to że zamiast brzoskwiń dałam pokrojone ananasy. Rodzinka jest zachwycona, zwłaszcza dzieci.Dziękuję za pyszny przepis, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też muszę pochwalić to ciastko jest pyszne i dość łatwe w wykonaniu. Dziękuję za przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apsik ciasto super.Upiekłam na urodziny szwagra i wszyscy byli zachwyceni. Dzięki za przepis.Jutro polecę go koleżanką z pracy. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość didi

Czy można urzyc do tego ciasta innych owoców ,poniewaz dzieci nie przepadają za brzoskwiniami? :P??:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno można użyć inne owoce, ulubione. Nic nie stoi na przeszkodzie. Pozdrawiam. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi