Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
apsik

Warstwowiec

Rekomendowane odpowiedzi

post-4645-1185355527_thumb.jpgdziękuję bardzo smacznie się zapowiada jeszcze ciepłe ale już pokroiłam bo lada chwila przyjdą goście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mmm... :P apetycznie wygląda - Justynko gratuluję udanego wypieku i pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Dorotko :P przyznam się że skosztowałam już kawałek taki co rozwalił mi się przy krojeniu i...................

ciasto pychota polecam no i dziękuję autorce przepisu oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy to ciasto jest ogólnie proste w wykonaniu? Bo mam dopiero 17 lat i niewielkie doswiadczenie w pieczeniu. Czy myślicie ze mimo to moze mi wyjść ? Pozdrawiam ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynko bardzo się cieszę,pięknie wygląda i mam nadzieję że i tak smakuje. Niko myślę ,że możesz spróbować-oczywiście daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu kochana! powiedz ty mi bo mam taka ochote na te twoje ciacho tylko nie mam sera bialego ale kupilam taki bialy serek kanapkowy bo u nas nie ma sera bialego (dziwny kraj) czy ow taki ser sie nadaje do twoje ciasta ;)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu jestem zachwycona tym twoim ciastem i nawet nie wiem jak to wyrazic :( .Rzeczywiscie jest w nim wszystko co lubie mak,ser i owoce super polaczenie.Tak jak wczesniej pisalam u mnie sera bialego nie ma tylko jakies serki mielone sniadaniowe wiec wyprobowalam i to byl strzal w dziesiatkie.Serek byl lekko slonawy ale dalam wiecej cukru pudru i wiecej budyniu.A wiec jak tow powiedzeniu ''Polak potrafi'' :lol: .Zdjecie dolacze przy wolnej chwili.Pozdrawiam :)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale apetyczne ciacho!!!!! Beatko dziekuję , że przypomniałaś o tym przepisie. Obiecywałam sobie ,że narazie nie będę nic piekła ,ale ten wypróbuje na imieniny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm mam pytanie czym mogłabym zastąpić biały ser;/ czy można np tymi jogurtami bałkańskimi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi