Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mogłam jej "strawić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Harlan Coben - "Nie mów nikomu" godna polecenia powieść kryminalna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystkim rodzicom polecam książkę "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły" Autorzy: Adele Faber Elaine Mazlish

Polecam,kazdy rodzic znajdzie tam wiele cennych rad,które naprawde zdaja egzamin.

Co do Mistrza i Malgorzaty,to jednak naleze do tych osób,którym sie ksiazka podobala.

Niestety,ostatnio baaardzo malo czytam :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś teraz nie ma zbyt ciekawych nowości... zastój jakiś czy co... poczekam do lipca na Harry'ego Pottera :sad: siódmą część... nie wiem, co w tym jest, ale nie da się od tego oderwać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejna pozycja wspominanego już autora: Jeremy Clarckson "Wiem że masz duszę"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy którzy lubią romanse , niespełnione miłości muszą przeczytać ksiazkę

pt.Bagienny Płomień -Potter Patricia .

Rewelacyjna , wzruszająca do łez książka - czytam bardzo dużo - ale ta po prostu mnie oczarowała.

POLECAM, POLECAM I jeszcze raz PoLECAM !!!

P.S

Ja wypożyczyłam ją w bibloitece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam "Bez śladu" Linwood Barclay,bardzo fajna ksiazka,pewnego dnia 14-letnia dziewczyna budzi sie po imprezie i okazuje sie ze w domu nie ma nikogo,cała jej rodzina znika bez śladu,bardzo wciagajaca ksiazka.To z kryminałów z lzejszych polecam "Cos pożyczonego" Emily Giffin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam coś do szybkiego przeczytania: Pewnego dnia na placu targowym pośród tłumu ludzi siedział niewidomy z kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: "Jestem ślepy, proszę o pomoc". Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego, zauważył, ze jego kapelusz jest prawie pusty, zaledwie parę groszy... Wrzucił mu parę monet, po czym bez pytania niewidomego o zgodę wziął jego kartonik, odwrócił na druga stronę i napisał coś.... Tego samego popołudnia ten sam mężczyzna znowu przechodził obok tego samego niewidomego i zauważył, że tym razem jego kapelusz jest pełen monet. Niewidomy rozpoznał kroki tego człowieka i zapytał go, czy to on odwrócił kartonik i co na nim napisał... Mężczyzna odpowiedział: " Nic, co nie byłoby prawdą. Przepisałem Twoje zdanie tylko troszkę inaczej." Uśmiechnął się i oddalił... Niewidomy nigdy się nie dowiedział, że na jego kartoniku było napisane: "Dziś wszędzie dookoła jest wiosna... A ja nie mogę jej zobaczyć...". Zmień swoją strategię, jeśli coś nie jest tak, jak być powinno. A zobaczysz, że będzie lepiej. I jeszcze jedno: Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna, powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic profesjonaliści ; )))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z ostatnio przeczytanych polecam : "Dom nad rozlewiskiem" M.Kalicinskiej (serial to nie to samo co ksiazka) oraz "Cien wiatru" Carlos Ruiz Zafon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Książka jest wspaniała, a serial wg mnie smętny i nie oddający uroku tej opowieści. Cień wiatru tez doskonały ! Teraz czytam Miasto poza czasem... też mroczna Barcelona !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Cien wiatru" porwal mnie jak nic, piekna wciagajaca ksiazka. Gatita bede musiala poszukac tej o ktorej piszesz, jakos dziwnie znajoma stala mi sie Barcelona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi