Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Elu ja wcale nie mam dwudziestu kilku lat tylko 33 i podobnie jak Ty mieszkam na wsi,tylko nie mam gospodarstwa.Staż małżeński to 14 lat,a smerfów też dwoje.Moja starsza córcia ma 10 lat(skończy w czerwcu)i brakuje jej do mnie 1 cm-ja mam 160.Strasznie mi wyrosła ta moja Kaja.A młodszy synuś to we wrześniu będzie miał 4 latka.Ogólnie na mieszkanie na wsi nie narzekam,ale ja nie mam własnego podwórka,tylko takie wspólne i to jest najbardziej denerwujące.No i czasami ceny w naszych sklepach przprawiają mnie o ból głowy.Tak poza tym jest o.k.Pozdrawiam.Gabi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację Gabi że ceny w sklepach na wsi są większe a najbardziej denerwujące jest to że najdroższe są warzywa.Fajnie,że są tu kobietki w moim wieku a tak wogóle to czuję się bardzo młodo,mój syn mówi czasami ,,ty mamo zachowujesz się jak dziecko'',fajnie nie. Basiu ty też właściwie jesteś w moim wieku,szkodo że nie możemy się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja witam Cie Wiolu serdecznie. Ciesze sie,ze jest tu wiele "trzydziestek",do których ja tez sie zaliczam (36) :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Basiu K -może do trzydziestek się już nie zaliczam choć na tyle się czuje i to jest waże , a ty ineczko nie narzekaj bo na zdięciu wygladasz extra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze się nie przywitałam z mamą Ameli :grin: serdecznie witam super że możesz kontaktować się z córką przez internet i gratuluję tak pokaźnej gromadki napewno wesoło miałaś(niewiem czy mogę pisać za jedno).

Ja również życzę wszystkim ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT a po świętach prosze się pochwalić kto co zaserwował. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Justynko przez neta kontaktujemy się już dawno przez skypa albo gg ale tu troszke jest inaczej bo i przepisami można się wymieniać i to nie tylko z córką a co do gromadki to nadal ją mam , Wesołych świąt Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też Wam się przedstawię

Mam na imię Monika , mam 31 lat .Jestem z małej mieścinki (małopolska).

Mężatka , na razie bez dzidziusia. :roll:

Uwilebiam pichcić - chociaż nie mam do tego talentu ale za to mam świetnego męża który je wszystko co mu ugotuję

i zawsze mnie chwali:)nawet jak przesolę albo coś przypalę :mrgreen: :grin:

Pozdrawiam wszystkich )

P.S

Bardzo lubię to Forum:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moniko miło nam że jesteś z nami :mrgreen: Trafiłam tu przypatkiem i już została :grin: Wiele przepisow już wypróbowałam ku zadowoleniu całej rodzinki :roll: Pozdrawiam i życzę wiele pyszności :lol:

post-3146-1179181853_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może ja o sobie :mrgreen: Mam na imię Kasia. Pochodzę z Elbląga... mam 19 lat :grin: Uczę się w zaocznym liceum ogólnokształcącym. Gotować uwielbiam od maleńkości :roll: i zazwyczaj moje potrway wszystkim smakują :lol: Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu to mieszkamy tylko 70 km od siebie...to bardzo blisko,prawda. Pozdrawiam Ciebie cieplutko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi