Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję serdecznie Basiu za życzenia...masz rację dzisiaj jest uroczysta kolacja z tej okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu spóźnione ale bardzo szczere i najserdeczniejsze życzenia z okazji 10-tej rocznicy ślubu, dużo zdrowia, pomyślności, spokoju na dalsze lata wspólnego życia.

post-2336-1188854781_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu,przyjmij też i moje życzenia, wszystkiego co najlepsze na tę rocznicę i na następne ...lecia. Tylko słonecznych dni dla Ciebie i rodzinki no i oczywiście życzę dni "smacznych"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katarzyno impreza udała się wspaniale jak zawsze ;) Halinko i Miniu dziękuję za życzenia i pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 rocznicy ślubu dla naszej APSIK! Zdrowia,radości z każdego wspólnego dnia,realizacji planów i nieustającej miłości!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elu najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie i Twojego męża z okazji Waszej Kryształowej Rocznicy Ślubu :sad: :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu ta wasza piętnasta rocznica . Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. Życzę Wam STO LAT.

post-5399-1192621350_thumb.gif

post-5399-1192621426_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P  Przyłączam się do życzeń dla Doruni i Apsik i wszystkich których ominęłam i tak wspominam kiedy to ja obchodziłam 10 lub 15 rocznice i to było 

tak dawno że już nie pamietam hihihi :sad:  ale do rzeczy życze wam : Niech ptaki brokat gwiazd Wam przyniosa, niech ranek twarz obmyje rosa, niech Bog da Wam wiare i laski ukryte - na dalsze wspólne szczęśliwe życie :P

post-4684-1192622467_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ,że dopiero dzisiaj ale składam Wam podziękowania za piękne życzenia...szczególnie Tobie Basiu,Dorotce i Doruni,Iwonce i Wioli,wszystkie jesteście kochane. Chętnie zaprosiłabym Was na kawkę,ale jak patrzę na rozrzut miejscowości ...ale może kiedyś się uda. Mam nadzieję ,że wszystkie życzenia się spełnią i będę mogła cieszyć się jeszcze miłością małżeńską długo,długo....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich cieplutko i serdecznie i chcialabym jednoczesnie podzielic sie z Wami moja radoscia, jaka jest obchodzona dzisiaj przezemnie 27 rocznica slubu. Dziekujac przy tym Bogu za trwalosc naszego zwiazku na dobre i na zle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi