Skocz do zawartości

Jaka Pogoda


apsik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaka u mnie dzisiaj była burza... We wrześniu? Jak usłyszałam pierwsze grzmoty, to zastanawiałam się, co to? Do tego wichura i prąd nam "ukradli" ;) Kasiu, u Ciebie w Łodzi był deszcz? Wczoraj rozmawiałam z kolegą od Ciebie. Śmiał się, że wczoraj u Was nie padało za bardzo, bo jeszcze nie zdążyły dojść chmury. W końcu doszliśmy do tego, że chmury idą z zachodu, tj. ode mnie i po drodze się wypadają i dlatego w Łodzi nie padało, jak u mnie. Ten to w nocy ma pomysły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko chmury były od rana nie padało , ale później około11-12 troszkę pokropiło , a po 14 lało nawet miejscami padał grad ;) Dzięki za troskę :D Kwiatki na balkonie przeżyły :lol: Emila ( syna ) krzesło do kompa, które właśnie wyprał i się suszyło chyba się dopukało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle z tym gradem... Ciekawe, jak u Krzysia na Pabianickiej? Jak ktoś by był i słyszał moje myśli, to pośmiałby się z tego mojego dziwienia się: "Ty burza?Nie. Niemożliwe" itp.. Moje kwiatki w tym roku takie zaniedbane, nawet bielunie jeszcze nie zakwitły, ale mają piękne i duże pąki. Ps. Kasiu, tak w tajemnicy Ci powiem ;), że bardzo lubię Łódź, mimo że nigdy w niej nie byłam. Mam stamtąd mnóstwo niesamowitych znajomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie centrum wcale się nie podoba ;) Ciasne obsrane uliczki, masa samochodów, pełno ludzi... i wszystko na Pietrynie odnowione , ale tylko fasady, reszta ruina :lol: Kiedyś mieszkałam na Teofilowie , później w centrum, a teraz na Janowie :D I fajnie było w centrum , bo mieszkaliśmy sami ale okolica wcale mi nie pasowała :D Teraz mieszkam 4km od Andrzejowa ( które teraz jest dzielnicą Łodzi ) i też robi się coraz ciaśniej , bo bloków dostawiają , ale jest lepiej, mimo to że daleko do centrum :D Dworzec Fabryczny jest paskudny , aż wstyd że ludzie muszą to oglądać :lol: Pozdrawiam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brzydko, deszczowo, paskudnie, szaro. O 7,00 rano było 7 stopni - brrrrr. W taką pogodę targać dzieciaki do szkoły a potem jechać do pracy - nawet samochód zaspany, brrrr i jak tu teraz pracować - mam 9 stopni teraz na termometrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)  U nas jest strasznie zimno rozpaliłam w piecu bo nie idzie wysiedzieć,a za oknem tylko 5 st ,czy to już zima?? wczoraj padało na zmiane ze słoneczkiem ale było znośnie a dziś okropnie ,ja chce lato

lato gdzie jesteś??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.