Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To u mnie "tylko" 29*,niby się chmurzy ale to tak już od soboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:sad: :roll:  Wczoraj było baaardzo gorąco ale wieczorem kilka razy zagrzmiało kilka chmur się pokazało i poszły chet no ale ok 23 troszeczke pokapało i natym koniec ,zato dziś było dość zimno rano o 6  było zaledwie 10 st teraz jest już gorąco 29 st czasem słońce schowa się za małe chmurki ale to nic nie daje upał niesamowity, no i zapomniała bym napisać że jednak  niejest jeszcze tak najgorzej bo wieje wiaterek taki fajjjnny :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dwukrotnie niesmialo zaczal kropic deszczyk,ale nie mial sily przebicia. Znów cieplo,duszno. Umylam okna,wiec mozliwe,ze zacznie padac :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osiwieje. Ja się boje burzy! Wczoraj sama w domu i burza, przedwczoraj zresztą też. Dzisiaj zanosi się na to samo. Od kilku dni typowo tropikalna pogoda. Gorąco, parno, burze i ulewy. Wczoraj mi się woda w piwnicy pokazała. Klimat się zmienia, a prognozy długofalowe są niestety coraz gorsze. :sad: Trudno, to w końcu my ludzie budujemy sobie taką przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem rozczarowana... burza już przeszła i nawet kropla deszczu nie spadła. Wszystkie chmury przegnał gdzieś wiatr i nadal upał (29 stopni w cieniu)... a ja uwielbiam burzę :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas dzisiaj cały dzień jest parno, co jakiś czas się chmurzy, a potem znowu jest słonecznie. Ja chcę deszczu, ale bez burzy. Podobnie jak Miuriel - burzy BOJĘ się strasznie :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też bez zmian,już jest 23*.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:sad: :roll:  Jak po burzy? u mnie jest troszeczkę lepiej nie ma takiej duchoty ale 22 st i słonko trochę wygląda z zachmur, taka duża była ta burza  dużo huku ale deszczu nie zawiele :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umnie troszkę wkońcu popadało chociaż zmieniło się powietrze ale reszta dnia zapowiada się gorąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:cry:  no i wreszcie pada :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u nas nadal ani kropelki deszczu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi