Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

WOW....odrobinkę popadało!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:razz: :razz: :cry:  Zadużo radości było z tego deszczu to już poszło w zapomnienie ,teraz świeci słoneczko troche wieje ale to dobrze bo upał wrócił szybciej niz odszedł ale jest 23 st w cieniu  szok :cry: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duchota, duchota i jeszcze raz duchota nie do wytrzymania, podobno dzisiaj nareszcie ma padać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie widziałam prognoze pogody ma być burza i opady deszczu. Ale czy tak będzie to nie wiadomo?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze takiej ladnej pogody bo u mnie jest zimno tylko 12 stopni ale od srody ma sie poprawic pogoda.Chociaz juz w kwietniu i w maju sie opalalam to i tak czekam z utesknieniem na sloneczko :cry: .Pozdrawiam wszystkich goraco!!!

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu spadł deszcz... :cry: Cieszę się, bo warzywa na ogrodzie usychały :cry: A na dodatek burza- rozkosz dla oka :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:cry: U nas dziś jest zimno zaledwie 12 st i chyba bedzie padało bo niebo szare i strasznie wieje,ale coż taki mamy klimat jak już zaczyna być chłodno to nacałego :cry: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umnie padało w nocy a teraz jest fajnie chłodno ale pewnie będzie jeszcze padać bo jest zachmurzone niebo, niech pada deszczu nigdy zawiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mimo tego ,że wczoraj chmurzyło się cały dzień to tylko pokropiło,ale przyjemnie dzisiaj chłodno i troszkę wieje wiatr,oczywiście nadal pochmurzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nareszcie i u mnie jakaś zmiana w pogodzie:ochłodziło się do 14* i teraz delikatnie pada,jest zachmurzone i póki co to mogłyby tak zostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też wczoraj mocno polało,ale nie długo,dzisiaj chłodniej,ale słoneczko świeciło,dopiero po południu trochę się zachmurzyło,ale nie padało :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie wczoraj trochę pokropiło, dzisiaj nic, ale ładnie się ochłodziło i było zachmurzenie i czasami słoneczko wyjrzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi