Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dzisiaj też pochmurno i od czasu do czasu kropi deszczyk. Moje warzywa też odżyły - tego deszczyku było im trzeba :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wczoraj i dzisiaj deszcz. Teraz przestało padać, lecz niebo zachmurzone. Od czwartku ma być mn słońce, zobaczymy. Niech popada, później słoneczko poświeci i będą truskawki dojrzewać na całego. Opalą się od słonka to słodkie będą.W sam raz to wcinania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:grin:  Nikt nic nie pisze o pogodzie czyżby zagorąco ? u nas też duszno ale dziś trochę pogrzmiało i pokropiło, ale jest przyjemniej niejest tak duszno. :wink:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie GORĄCO jak w piekle... w Olsztynie (wczoraj) asfalt się topił a na dworcowym termometrze temperatura wskazywała 38 stopni... Umieram od takiego gorąca... Dobrze, że w pracy mam klimatyzację :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyt gorąco by chciało się cokolwiek robić :wink: ,ja wczoraj pozasłaniałam okna,zaczęłam czytać no i ...usnęłam na 2 godzinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:razz: :grin:  Wczoraj pogrzmiało troszeczkę pokapało i znowu upał, ale powietrze jest troszke inne nie jest duszno jak wczoraj,choć nic nie wiadomo jak bedzie później teraz na termometrze jest 30 c w pół cieniu :wink: :razz:  gorąco :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie gorąco i duszno w cieniu 28*C.Wczoraj wieczorem pogrzmiało , ale deszcz przeszedł bokiem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upał, upał i jeszcze raz upał :/ ja już nie daję rady przy takiej wysokiej temperaturze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wczoraj było pochmurno a dziś rano polało,potem wyszło słońce/a ja na zakupy/i jak wróciłam to znowu zaczęło padać i to tak nagle a teraz znowu słoneczko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:razz:   U nas dziś znowu piękna pogoda, ale musze zaznaczyć że nie jest duszno,troszeczkę się chmurzy i tych chmurek jest dość sporo- lecz jak zwykle nic nie popada zawsze przechodzi bokiem. :grin: :lol:  tem. 27 st. w cieniu  :wink: :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jest 27* w cieniu,jest bardzo ciepło,ale wieje wiaterek,zrobiłam pranie więc pięknie wyschnie na podwórku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi