Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
emilenka

Mikser - Jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwudziestu latach mikser zakupion jeszcze w NRD wyciągnął nogi. Absolutnie musimy kupić nowy, i to jak naszybciej - bo czuje się jak bez ręki . Pomóżcie, podzielcie się doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz TUTAJ ,choć jest trochę czytania to napewno sporo wskazówek .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam mikser ZELMER z miską obrotową i jestem bardzo zadowolona jest super.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja natomiast nie polecam zelmera z miską. chodzi kiepsko, szybko nam się zepsuł, ale cóż może taki egzemplarz. moze natomiast warto kupiś takie urządzenie wielofunkcyjne typu Kasia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy sie macie na mysli malakser? nie do końca moge zrobić wszystko co chcę, stanowczo muszę mieć reczny mikser ( może to kwestia przyzwyczajenia) :wink: A jak z moca? ile to coś musi mieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz TUTAJ ,choć jest trochę czytania to napewno sporo wskazówek .

Serdeczne dzięki. Przerobiłam lekturę ale ani słowka o ręcznym mikserze nie znalazłam. Robot mnie nie interesuje, mam ale uzywam praktycznie tylko do ubijania piany i przecieru z pomidorów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też padł NRD_owski sprzęt (pamiętka po teściowej) mama namówiła mnie na MixSy Zeptera. Jedyny minus cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mhmm taki do ręki? Mam brauna i jak dla mnie mało poręczny. Chyba jestem tradycjonalistką... miksera wciąż nie mam a tu tyle dobrych ciast do pieczenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z moca? ile to coś musi mieć?

rozglądaj się za mikserami o mocy od 350W i więcej...np mikser o mocy 400W potrafi sobie poradzić z masą ciasta o wadze 1,5kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przez długie lata miałam Zelmera o mocy 250 W ze stojakiem i byłam zadowolona, chociaż trzeba było często wymieniać trzepaczki ;) Teraz mamy Clatronic o mocy 500 W i teraz dopiero widzę różnicę :) Maksymalny wsad 3 kg :razz:

post-3146-1185383889_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi