Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
teresap

Rolada Jabłkowa

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ KAJA Tak ciepłą wyjąć i zwinąć też ciepło, poczekać jak wystygnie to wtedy do lodówki Pozdrawiam i życzę smacznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspaniały przepis:) moja roladka wyszła znakomita:) ciasto biszkoptowe pyszne i delikatne. Choć obawialam się, że coś może się nie udać, gdyż użyłam przesmażonych jabłek ze słoika, na szczeście wszystko się udało i szybko zniknęło:) nie wiem czy słusznie ale gorącą roladę zawinęłam w wilgotna ściereczke. Ponieważ wyszło świetnie to dziękuję za przepis:) Pozdrawiam Ps. jestem nową użytkowniczką ale już polubiłam to forum i zaglądam regularnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tereniu jak dla mnie ta rolada jest troche felerna za szybko znika. Upieklam dzis po poludniu i juz jej nie ma ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CIESZE SIĘ ŻE MA TAKI FELER POZDRAWJAM I SZUKAM CHĘTNYCH NA ROLADĘ Z BITĄ ŚMIETANĄ - ZAPEWNIAM ŻE TA SIĘ CHOWA :evil: ;-) :D :razz: :D :P :P :P :P :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachęcona dobrymi komentarzami na temat rolady i expresowym wykonaniem , dziś upiekłam Twoją Roadkę jabłkową ,jest pycha .Syn powiedział," nawet ;dobra" ,a od niego to usłyszeć to wyróżnienie.Mąż "pyszna "więc dziękuję będzie w moim repertuarze kulinarnym .Gorąco pozdrawiam i wszystkiego dobrego Magdalena :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena po prostu dziękuje a zwłaszcza synowi za uznanie, ja również pozdrawiam

:P :P :) :D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'fredzia' - bardzo się cieszę że smakuje

Namawiam na roladę z bitą śmietaną

ja świąt se nie wyobrażam bez niej - polecam i POZDRAWIAM :P :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roladka wyśmienita :-) - rzeczywiście jest bardzo szybka w wykonaniu, no i przepyszna - polecam :P

Tereniu dziękuję za przepis i serdecznie Cię pozdrawiam :lol:

post-8-1199282361_thumb.jpg post-8-1199282378_thumb.jpg

post-8-1199282420_thumb.jpg post-8-1199282434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angelika-agape

Chciałabym zapytać czy roladka zrobina wedłóg tego przepisu udała by się z zesmazonymi jabłkami wraz z galaretką ? Bo chciałabym ją zrobić Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawie że identyczny przepis jest w książce siostry Anastazji ( więc nie będę powielała) zaraz sie biorę za tą roladkę ............. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi