Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak mi miło że pieczecie ptysia na święta i mam nadzieję , że będzie smakował. Pozdrawiam i czekam na opinie po zjedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krem wyszedł przepysznyyy :grin: chociaż nie miałam niebieskiej galaretki :grin: Po prostu mniam :grin: ciasta już niema więc to samo mówi za siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny sprawdzony przepis od Eli, który nie tylko się sprawdził ale i super smakował. Ja troche poszalałam i posmarowałam biszkopta kremem czekoladowym, na to herbatniki i polewa z żelatyną....przepyszne, zwłaszcza dla dzieci. I świetnie się kroi na porcje jak się ułoży na wierzch herbatniki...Polecam...I dziękuję za przepis.

post-6073-1206739952_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agniesiu bardzo apetycznie wygląda,pyszności....oczywiście cieszę się że mój kolejny przepis sprawdził się w Twoim domu. Świetny pomysł z tym kremem i Wiktorii musiał smakować. Pozdrowienia dla całej rodzinki...pa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SUPER!!! EKSTRA!!! PO PROSTU ŚWIETNE CIACHO!!!! Wielkie dzięki za przepis, juz sprawdzony dwa razy, była wersja niebiesko-szafirowa a teraz zastyga wersja różowa...Mojej Rodzince i znajomym bardzo smakuje, już poszło dalej w świat. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiula ogromnie mi miło i choć to nie przepis mojego pomysłu to cieszę się ,że mogłam go dla Was wypróbować. Ciasto jest tak lekkie jakby się nic nie zjadło,ale niestety idzie w boczki. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś musiałam znowu zrobić ptysia M tak zasmakował że nawet bez pieczenia biszkopta tylko na biszkoptach :grin: Ciekawa jestem czy w tygodniu nie będzie powtórki :grin: Dzięki od M :grin: dziś robiłam truskawkowy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłam ptysia na dni szkoły mojego dziecka-sprzedał się w oka mgnieniu,dzięki za super proste i pyszne ciasto

post-4386-1211487253_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andy ogromnie mi miło,wygląda bardzo smacznie....dlatego nie dziwi mnie to ,że szybko się sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu...zrobiłam dzisiaj Twoje ciasto, ciut inaczej,tzn. do zmiksowanego juz serka ze śnieżkami,dałam galaretki "czarna porzeczka" kolorek ciekawy,a na wierzch ciasto, ułożyłam truskawki i zalałam agrestową -dla lepszego efektu- galaretką:grin: Własnie "siedzi" w lodówce:) Mam nadzieję,że jest pyszny?...dam Ci znać, jak smakowało ciasto:) pozdrawiam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu...ciasto jest bardzo, bardzo pyszne :-D podzieliłam nim rodzinkę i bardzo im smakowało...mnie oczywiscie również :P jest już na stałe w moich przpisach :grin: pozdrawiam Elu i dziękuję za świetny przepis :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alu ogromnie mi miło,właśnie to jest najwspanialsze na tym forum ,że z podanego przepisu można robić według siebie różne eksperymenty. Ja także zrobiłam go wczoraj a zdjęcie może póżniej wstawię bo nie mam w domu aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi