Skocz do zawartości

Moje Pastele


Kaliope

Rekomendowane odpowiedzi

Halinko bardzo Ci dziękuję. Ja zkolei podziwiam Twoją działkę, bo kocham zieleń w każdej postaci. Chciałabym kiedyś mieć piękny ogródek... ale.. narazie nie mamy jeszcze z Mężem własnych czterech ścian; studiujemy, wynajmujemy mieszkanie. Ach... wierzę, że nasze marzenia się spełnią :-) Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kingo marzenia Wam się spełnią, jesteście młodzi i wszystko jest przed Wami, ja życzę Wam z całego serca. Ta działka nie wygląda tak jak ja bym chciała bo nie mogę jeździć. Schody wiszące już inaczej wyglądają bo są trochę szersze, wyrównane i na nich i tarasie są płytki wyłożone. Chciałabym jeszcze zmian dużo zrobić, z kwiatkami, i.t.p. nie wiem co to będzie z działką bo jeszcze bardziej zaczęły mi się plany krzyżować, przypuszczam że w marcu będzie mi wszystko wiadomo. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zatkało Mnie.. twoje rysunki sa przepiekne:) Nie jedną z tych prac z chęcią powiesiłabym sobie w pokoju:) Cudowne!! :( naprawde jestem po wielkim wrażeniem.. Życze Ci wymarzonego, najabrdziej zielonego na świecie ogródka :) Pozdrawiam serdecznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingus ,mi równiez bardzo podobaja sie te bardzo ciepłe rysunki ,a dzwięk skrzypiec uwielbiam ,ten instrument ma dusze w sobie,mogłabym je słuchac godzinami ,naturalny dzwiek to nie to samo co przetworzone i nagrane w studio.PA Kingus ,a tez życze CI spełnia marzen .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czerusiu, Ewo i Melu.. baardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Piszę dopiero teraz bo wcześniej tu nie zaglądałam. Dziękuję za życzenia i Wam również życzę wszystkiego co najlepsze i spełnienia Waszych wszystkich marzeń. Pa pa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Kolejny obrazek, wykonany pastelami suchymi... skończyłąm go już w wakacje jednak nie zamieszczałam do tej pory ze względu na brak skanera. Chyba się go nie doczekam.. postanowiłam więc zrobić zdjęcie aparatem i wkleić.. nie widać wszystkiego tak jak na skanerze ale włożyłam w ten obrazek mnóstwo energii w czasie wakacji i jestem ogromnie szczęśliwa, że udało mi się go dokończyć.. bywały momenty gdy myślałam, że nie mam odpowiednich umiejętności i nic z tego nie wyjdzie. Zamieszczam więc moje kolejne małe "dzieło" i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, którzy dzielą się z nami swoimi pasjami :) A to irysy: post-8290-1226597362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj.. bardzo Wam dziękuję, jednak ja dostrzegam pewne rzeczy, które mogłabym wykonać jeszcze lepiej, ale ogólnie cieszę się, że udało mi się zrealizować mój zamiar - te irysy czekały naszkicowane prawie dwa lata i z obawy przed porażką ich nie kończyłam. To było bardzo pracochłonne, kilka godzin dziennie przez 2 tygodnie. Uff.. :) Serdecznie dziękuję wszystkim za tak miłe komentarze i oczywiście gorąco pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.