Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dorotaxx

Moje Torty I Ozdoby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ani2

Twoje torty są piękne. Ja też lubię robić torty ale to tylko okazjonalnie. I teraz zbliża mi się impreza urodzinowa syna zażyczył sobie samolot. Długo szukałam w internecie i znalazłam tutaj. Czy możesz napisać mi jak go robiłaś. Mam jakieś pomysły ale nie wiem jak się do tego zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sa poprostu dziela ;) Podziwiam i wielki szacunek Dorotko za to co robisz. Ile ja bym dala by chociaz ten jeden tort Ben Tena dla bratanka zrobic bo w styczniu konczy równiez 7 lat. A na twoim torcie jest ten sam wiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sa poprostu dziela :grin: Podziwiam i wielki szacunek Dorotko za to co robisz.

Ile ja bym dala by chociaz ten jeden tort Ben Tena dla bratanka zrobic bo w styczniu konczy równiez 7 lat. A na twoim torcie jest ten sam wiek :-D

Miło mi ,ze się podoba

Jeśli chcesz to moge napisac ci krok po kroku jak zrobic takiego Bena . jestem pewna,ze sobie poradzisz

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pani torty są oszałamiające:) cudowne!!! na pewno sprawiają wiele radochy nie tylko dziecia ale i dorosłym:D:D:D super, podziwiam i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotaxx jesli to nie jest dla Ciebie problem, to bardzo chetnie :mrgreen:

żaden problem

Wzięłam plakat mojego synka. Położyłam na nim papier śniadaniowy, odrysowałam Bena . Nożyczkami wycięłam kształt

przyłożyłam do masy cukrowej ( masa cukrowa na taką ozdobe musi być grubsza . co najmniej 5 mm )

Nakłuwałam wykałaczką . Zdjełam papier sniadaniowy i po śladach wykałaczki robiłam linie ,

pozniej zostało tylko malowanie

mam nadzieje,ze dobrze to wyjasniłam, jesli nie to zerknij tutaj

http://www.wielkiezarcie.com/recipe43767.html

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martchen

jestem ciekawa jak smakuje ta masa cukrowa, tego ze torty zrobione z nia sa przepiekne nie da sie zaprzeczyc natomiast nie wiem czy jest ona smaczna ??

wyglada na sztywna skorupe, nigdy jej nie jadlam a chcialabym wkrotce zrobic jakis efektowny torcikDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem ciekawa jak smakuje ta masa cukrowa, tego ze torty zrobione z nia sa przepiekne nie da sie zaprzeczyc natomiast nie wiem czy jest ona smaczna ??

wyglada na sztywna skorupe, nigdy jej nie jadlam a chcialabym wkrotce zrobic jakis efektowny torcikDołączona grafika

To zależy od gustu.

Ja uwielbiam masę cukrową w połączeniu z owocami w torcie.

Nie jest ,,sztywną skorupą,, na torcie.Bez problemów można kroić tort,ponieważ masa czerpie wilgoć z tortu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi