Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
katarzynka

Śniadanie To Podstawa

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy nie wychodzę z domu bez śniadania. Pewnie, że to kwestia indywidualna, ale ja jak nic nie zjem rano, nie dam rady się skupić i brak mi sił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jem po 18, więc rano jestem baaaardzo głodna, największą ochote mam na kanapki z prawidziwego razowego chleba - mam obok w piekarmi taki sam jak 20 lat temu (bułki zresztą tez smakują dalej tak samo!). Jem też twarożki, czy jajka, ale rzadko jajecznicę (smażone śniadanie - to nie dla mnie). Kiedyś będąc u przyjaciółki na sniadanie jadłam kaszę (chyba jaglaną) z balakiami - pyszne, chyba najpyszniejsza śniadaniowa rzecz jaką jadłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do śniadania to chyba nigdy nie znudzą mi się po prostu płatki z mlekiem, jednak od kiedy regularnie piekę swój chlebek, uwielbiam kanapeczki w każdej postaci! Jesli mam czas to robię je na "bogato": wędlinka, majonez, jajko na twardo, ogórek, ketchup, sól, pieprz, papryka słodka i parmezan - kocham ten zestaw! No i do tego waniliowe Cappuccino :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam bardzo zły nawyk, bo po wstaniu rano nie jem śniadania, nawet jak musze gdzieś wyjść. Piję tylko kawę na czczo (!! tak, wiem, jeszcze gorszy nawyk :P). Nic na to nie poradzę, że dopiero ok. 10 robię się głodna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się zawsze pamiętać o śniadaniu, a gdy zdarzy się, że go nie zjem to czegoś mi brakuję... i jak w reklamie nie jestem sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maksiu

śniadanie zawsze jem, ale strasznie nie chce mi się jeść tak wcześnie rano :( a i tak za godzine jestem glodny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też tak mam, że nie che mi się jeść rano, ale się zmuszam - jak teraz ;-) zaplanowałam sobie że o 9,00 zjem śniadanie, a to już teraz więc... idę, a kupiłam sobie na dzisiaj łososia wędzonego na zimno - brzmi smaczne ;-)

Aaaa... przypomniało mi się jeszcze, że ktoś kiedyś powiedział, że lepiej zaprzyjaźnić się, ze śniadaniem niż z kolacją - może coś w tym jest  ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o.o.o... ja mam łososia wędzonego na gorąco.. Dorota, narobiłaś mi smaka.. i apetyt rośnie. 

my co dziennie z mężem godz 10 - wspólne śniadanie.. tak, że lecę szykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To smacznego życzę :)!! ...ja jem śniadanie ...krótko po  6-tej , wiec o tej porze  już mnie prześladuje mały głód  ;) ...ale wystarczy kawka i jakaś słodkość :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaa to smacznego życzę :smile: i dziękuję Figielku :smile:

Łososia wędzonego na ciepło też sobie kupiłam, a co tam... raz się żyje :mrgreen: we wtorki w pobliskim sklepie mają właśnie świeżą dostawę ryb, więc ich tam odwiedzam ;-) Pyszne są te rybki :smile:

O! to wcześnie Figielku jadasz śniadanie, kiedyś też tak jadałam, ale teraz to tak różnie, jak się ułoży dzień ;-)

I masz rację, że po 3 godzinkach, to głodek się znowu odzywa i trzeba coś przekąsić - jak to mawia mój tata  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi