Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Gość tjulita

3 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny :razz: Ciasto naprawdę pyszne, a co ważne - nie trzeba go piec - polecam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzycielko ale apetyczne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jakie kuszące.... !!! Piękne ciasto, Marzycielko! Gratuluję! Renata :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzycielko, ale ciacho zrobiłaś, chciałoby się je zjeść :evil:. Pozdrawiam :razz:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za komentarze i tak miłe opinie.A ciasto jest naprawdę pycha i jakbym mogła to bym was wszystkie poczęstowała,ale to niestety niemożliwe.A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Halinko.Z tego co wiem to na tej stronce jesteś ekspertem w dziedzinie przyrządzania różnych dań i pieczenia,więc miło mi,że tak pozytywnie oceniłaś mój wypiek.Ja również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez sie skusilam na to ciacho i zrobilam je na sobotnią impreze,pewnie juz jutro sie do niego dobiore zeby zobaczyc jak wyszlo :mrgreen: Co chodzi o karmel to ten kupowany w sklepie krówkowy czy orzechowy jakos mi nie podchodzi a mleka przez 3 godziny nie chce mi sie gotowac ale mam znajomą Rosjanke i ona mi przywozi gotowe,zawsze zamawiam duzą ilosc zeby miec zapas na dluzej,nie trzeba go juz wcale gotowac jedynie podgrzac zeby sie latwiej smarowalo,jak ktoras z Was ma kogos takiego to polecam,wklejam zdjecie zebyscie wiedzialy jak wyglada,to jest akurat z grudkami cukru ale rozpuszcza sie w kapieli wodnej bardzo szybko wiec nie ma problemu.

post-11358-1234433437_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciasto wysmienite,myslalam ze bedzie bardzo slodkie ale tak nie jest,pysia!!!

post-11358-1234537571_thumb.jpg

post-11358-1234537592_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mart śliczne ci wyszło to ciasto. Smakowicie wygląda, naprawdę i zdjęcia Ci również ładne i wyraźne wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje Ci marzycielko,Twoje zdjecia tez byly boskie,zachecilas mnie nimi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi