Skocz do zawartości

Polecane produkty kulinarne w naszej kuchni!-ranking


Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak majonez, to tylko "Winiary", jak koncentrat pomidorowy, to tylko z "Dawtona". Inne produkty (kulinarne oczywiście) przeważnie bez znaczenia, jeśli chodzi o firmę. A w dyskontach handlowych robię zakupy. U nas jest Biedronka,Netto i Lidl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to dopiszę i ja coś:smile:  majonez tylko winiary, keczup pikantny Z Tortexu, kucharek, maggi z Knora lub winiary, makaron Czaniec, olej kujawski, herbata saga, galaretki z Wodzisławia lub gelwe, budyń dr Otker lub z biedronki:) , margaryna Kasia lub Palma, przyprawy typu pieprz , papryka itp z Prymatu, ajeśli chodzi o chemię gospodarczą to zdecydowanie wizir, ludwik, silan, domestos:) to by było na tyle p[ozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a mi najbardziej produkty typu majonez,ketchup.... smakują Helmansa. Proszek do prania i płyn do płukania tylko Jelp i używam go dla całej swojej rodziny ,pościeli i szelek psa i ubrań konia(koń ma tak delikatną skórę jak noworodek). z pozostałych produktów chemicznych to Pronto Multi Surface - rewelacja- czyści wszystko od szkła ,drewna,płytek po metal i nie zostawia smug !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majonez Mosspol

Również lubię ten majonez, chociaż niektórzy twierdzą, że jest nieudaną podróbą majonezu firmy Mosso - ja uważam, że jest odwrotnie i to majonez Mosso jest niesmaczny i jakby sztuczny.

Dla wszystkich mogę polecić wypróbowany przeze mnie biały ser, który kupuję w Lidlu - ser jest już zmielony, w opakowaniach po 250 g. Po otwarciu pudełka widać, że lekko podchodzi wodą, ale to nie umniejsza jego wartości i nie powoduje problemów podczas przygotowania sernika.

Piekłam już sernik z tłustego i robiłam sernik na zimno z chudego - obydwa udały się wyśmienicie :shock:

Załączam obrazek wieczka z chudego serka

post-6052-1209465322_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to przeszło przez myśl Bulimku :P Żałuję ogromnie, bo odkąd osiedlowy sklep przejął ktoś inny, to już nie ma majonezu Mosspol, tylko sosy i majonezy Mosso i od dawna nigdzie nie mogę na Mosspol trafić :D Bulimku, też jesteś z Warszawy - napisz, gdzie kupujesz majonez z Mosspol'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten majonez podbieram mamie:), a ona mieszka poza Warszawą. Jak chcesz mogę przywieźć więcej i Ci dać:D. Patrzyłam dziś w Auchanie, faktycznie nie ma. Rozejrzę się jeszcze po osiedlowych sklepikach, jeśli gdzieś go, spotkam to dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę się za nim rozglądać, ale już dawno nigdzie go nie widziałam... Podejrzewam, że najprędzej będzie w jakimś sklepie, w okolicach Piaseczna, bo stamtąd to już o krok od producenta :D ale mieszkam w drugim końcu Warszawy i do Piaseczna mam kawał drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.