Skocz do zawartości

Polecane produkty kulinarne w naszej kuchni!-ranking


Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie, u mnie na topie: Kawa Tchibo - granatowa (dla mnie rozpuszczalna dla męża mielona) Herbata - saga Majonez - kielecki wegeta - oryginalna maggi - Winiary olej - kujawski ketchup - Heinz oryg. przecier - Pudliszki kukurydza, groszek - Pudliszki margaryna - Palma Ryż - Sonko, soki - Tymbark płyn do naczyń - Pur balsam szampon- Timotei proszek do prania - Persil pozdrawiam, :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie kupuję nic w biedronce bo mają produkty gorszej jakości rozmawiałam z osobą , jest negocjatorem cen , jadą do zakładu np. Pudliszki i tam negocjują cene na dany produkt. Zakład przystaje na cenę przestawia produkcję na jakość gorszą i produkuje do całej sieci. ostatnio wypuścili koncentrat pomidorowy Pudliszki w cenie 1, 89 zł ne do przyjęcia Tak jest z wieloma produktami . Marka znana ,a środek szajs, dziwię się zakładom ,że na to idą i psują sobie markę to może być tylko u nas odnosi się to do Tipów i wielu oszołomów NIE CIERPIĘ MARKETÓW I DYSKONTÓW :roll: :razz: :lol: :lol: :shock: :grin: :razz: :razz: :roll: :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:  A ja się niezgadzam z Jot ,ja prawie zawsze robie zakupy w biedronce i niemam nic przeciwko tym produktom,choć by dlatego że bardzo dużo ludzi tam się obkupuje i mają świerze ,nie jak w innych sklepach DUŻYCH, ,również chodze do plusa ,tesco czy wiele innych, bo tez są blisko ,ale przewaznie w biedronce najwięcej kupuje.To jest wybór każdego z nas gdzie chodzi na zakupu co komu gdzie smakuje ,jedni chwalą ,drudzy ganią, :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tych produktów dla Discountów moznaby polemizowac. Zgodze sie z tym,ze wybierajac produkt z drobnym napisem "wyprodukowano przez firme X dla..." mozna spodziewac sie gorszej jakosci (choc nie jest to regula). Jednak nie wydaje mi sie,by firma znana i z renoma,której produkty w normalnych,charakterystycznych opakowaniach z wielkimi etykietami sa w takich sklepach,pozwolila sobie na obnizenie jakosci. Tak na chlopski rozum :evil: ,nie wiadomo dokad dana partia trafi (ta w zwyklych opakowaniach),no bo ta "wyprodukowano dla..." wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto moje produkty bez których nie mogę się obejść w kuchni: - majonez Winiary - keczup Kotlin - sos boloński Łowicz - śmietana 30% z Czarnocina (w torebkach foliowych) - kakao DecoMorreno (z wiatraczkiem) - kukurydza kons., seler kons. oraz brzoskwinie w puszce firmy Rolnik - kiełki soi w puszce Bakalland - przyprawy do mięs Kamis - magii Winiary - mąka Zamojska - Piątnica -serki, śmietany, kefir - ryz parboiled Kupiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolo mnie tez jest Biedronka i Real i na ogol w jednym kupuje jedno w drugim drugie to co mam sprawdzone i juz wyprobowalam,a czasami probuje czegos nowego.Koncentrat z biedronki jest doby w smaku ale jak wezme to duze opakowanie to zuzywam prawie pol na raz a np.z pudliszek male opakowanie i tez pol takze jak sie policzy kwotowo to prawie na jedno wyjdzie...Lubie paluszki z Biedronki ,bo nie lubie tych cienkich np.z firmy Bahlsen.Twarog smietankowy w op.500g Zielona laka(Zuziorek wspominala)jest naprawde dobry! Wyszedl mi super sernik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.