Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
aneta26

Zupa Pieczarkowa Z Pulpetami

Rekomendowane odpowiedzi

1/2KG PIECZAREK 4 KOSTKI ROSOŁU DROBIOWO-WARZYWNEGO ZIEMNIAKI WG UZNANIA 1/2 KG MIELONEGO MIĘSA PRZYPRAWA DO KOTLETÓW MIELONYCH NP FIX WINIARY PRZYPRAWA W PŁYNIE MAGGI TROCHĘ ŚMIETANY O MASŁA 2L WODY ZAGOTOWAĆ Z KOSTKAMI ROSOŁOWYMI.PORY POKROIĆ W PLASTERKI, ZESZKLIĆ NA MAŚLE.PORY, PIECZARKI I ZIEMNIAKI POKROJONE WCZEŚNIEJ W KOSTKĘ DODAĆ DO ZUPY. DO MIELONEGO MIĘSA DODAĆ PRZYPRAWĘ DO KOTLETÓW I PRZYRZĄDZIĆ JAK NA KOTLETY, ALE BEZ BUŁKI. FORMOWAĆ MALUTKIE PULPECIKI I WKŁADAĆ DO ZUPY, GOTOWAĆ OK 20MIN. DOPRAWIĆ MAGGI I ZABIELIĆ ŚMIETANĄ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiej zupki jeszcze nie jadłam . Ale przepis zapamiętałam i w najbliższych dniach będę ją jeść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno temu jadłam tę zupkę i była bardzo smaczna i pożywna!

Dziekuję Anetce za przypomnenie przepisu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupka ugotowana i zjedzona . Smakowała. Wyszła mi troszke mdła bo akurat nie miałam maggi ale popieprzyłam i dodałam kilka kropel soku z cytryny i natkę pietruszki, co sprawiło ,że smak zrobił się bardziej wyrazisty. Pozdrawiam :) :) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupka zapowiada się smakowicie , zrobie ją w najbliższym czasie. Takie pulpeciki dodaje też do zupy ogórkowej ,jest bardzo dobra i pożywna. :-) :-) :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy przepis. Muszę go także wypróbować!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś na obiadek zrobiłam zupę pieczarkową z pulpetami , i muszę przyznać że wszystkim smakowała , a po zupce został tylko pusty garnek. :mrgreen: :shock: :oops: Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje przepisu,-wypróbowałam:-),zupka bardzo smaczna .Nie było osoby w moim domu,by nie poprosiła o dokładkę:grin: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pycha ta zupa !!! Brakuje mi pomysłów na zupy, a zapomniałam o pieczarkach. Dzięki :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi