Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Co dziś "rzucacie na ząbek"?

Rekomendowane odpowiedzi

Ech - tak czytam różne fora kulinarne i wszyscy mają tam takie "tasiemcowe" tematy. W końcu i my pękamy i robimy plagiat :mrgreen: Ale taki nasz. Zaczynamy...

Na dziś mam obiecaną od Doroty surówkę z kotletem "schabowym" z kury (dla odmiany bez ziemniaków) :oops:

Kto da więcej??? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś bardzo skromnie, ugotowany kalafior z masłem i szczyptą vegety, skromnie bo skromnie ale koniec m-ca się zbliża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś miałam mielone z serem , ziemniaczki i surówkę z pomidora+ogórek +koperek+czosnek, pychota mniam mniam. :mrgreen: :shock: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zrobię coś takiego na obiad: zieloną sałatę porwę na kawałki i rozłożę na talerzach, a na to położę w kostkę pokrojone pomidory i żółty ser. Kiełbaskę i boczek pokroję w kostkę i podsmażę na patelni z drobno pokrojonym czosnkiem, i to również wyłożę na sałatę.

Z majonezu, rozgniecionego czosnku zrobię sos, i przyprawię go do smaku solą i pieprzem. Takim sosem poleję całą sałatę i rozłożone na niej dodatki. A wierzch posypię pokrojonym koperkiem.

Powinno być dobre :mrgreen:

Ps. Ostatnio często coś takiego robię na obiad, bo nam smakuje, no i kalorii chyba za dużo nie ma :shock: - tylko zmieniam te dodatki, czasami jest rybka, czasami kurczak, szyneczka, jajka itd :oops: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja na dzisiejszą obiado-kolację przygotowałam

roladki z kurczaka z żółtym serem

+ ziemniaczki pieczone

+ surówka (z wszystkimi warzywami i owocami z lodówki) ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bigos - który dostałam od mojej mamy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :mrgreen: Ziemniaczki,rybka pieczona w panierce i sórówka z kiszonej kapusty z cebulką,oliwą i odrobiną cukru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

muszę się wam przyznać że ze słodyczy to najbardziej lubie śledzie ale dziś jadłem świetny deser: tiramisu (czy jakoś tak) po prostu bomba jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi o tiramisu to ja lubie tylko z "Kowolki"- mojej miastowej cukierni. Tam jako jedyni nie daja tego serka mascarpone(fuuu :oops: ), tylko fajny kremik :mrgreen: . pozdrawiam radziosny :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi