Skocz do zawartości

Moje Prace


psotka26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcinie prace przepiękne, tylko trzeba pozazdrościć wszystkim tak wspaniałego talentu. Umieszczę swoje, ale moje dużo odbiegają od pozostałych. Babci proszę przekazać pozdrowienia i jak jestem zachwycona tymi arcydziełami. Ja również zwróciłam uwagę na bardzo ładne obramowanie tych obrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pochwałe ;) , tak zgadza się że jest to pracochłonne , ale ja przy haftowaniu odpoczywam, teraz już prawie nie wyszywam bo wzrok już szwankuje. Marcinie prace babci są po prostu super, ukłony dla babci. ;) :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dużo prac moich rozdałam po rodzince lubiłam robić kartki na święta bożego narodzenia super sprawa TERAZ NIESTETY NIE MAM CZASU NA WYSZYWANIA ale wierze że jeszcze będę wyszywałam mam stos gazet ze wzorami worek duży kordonków i mulin i kanwę też mam :wink: WSZYSTKIE PRACE BARDZO ŁADNE I TE ILOŚCI :wink: DOBRYCH LATEK CHYBA TO ZAJĘŁO POZDRAWIAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te prace są piękne!!! GRATULACJE!!! Moja mama jest mistrzynią w tej dziedzinie , trochę mnie zaraziła tą swoją pasją. Niestety nie mam za dużo czasu, tym bardziej,że jeszcze zajmuję się szyciem. Jednak udało mi się wykonać 4 pory roku, no i parę obrazków z kwiatami. Następnym razem dołączę zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Renata :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Bardzo piekne sa wasze prace i slowa podziwu dla babci Marcina.Uwielbiam widoczki z gorami i chatami goralskimi,moze dla tego ze jestem znad morza...Zawsze chce sie miec to czego sie nie ma...Moj maz zawsze marzyl ,by mieszakac nad morzem jest z centralnej Polski .No i miesza juz pare lat i uwierzycie ,ze sie jeszcze ani razu w morzu nie kapal.Nigdy nie ma na to czasu...takie jest zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiecie co dziewczyny,wasze prace są poprostu tak przecudne że aż dech zapiera.Wiecie co ,te prace to musicie wykorzystć w jakiś sposób,może jakaś wystawa sama nie wiem,one są przepiękna no i bardzo czasochłonne,ja dopiero mam zamiar nauczyć się haftowac,już dziewczyny ze smacznego dały mi adresy stronbęde próbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elzuniu na pewno się wciągniesz w haftowanie a jaki potem efekt zobaczysz będziesz zadowolona. Ja zaczęłam wyszywać jak byłam w ciąży z pierwszą córką najpierw małe wzory (chodź nie aż takie małe ) strasznie mi się spodobało .Potem miałam przerwę teraz chyba znów zacznę mam fajny wzór z gazety matka z dzieckiem na rękach. Kupiłam kiedyś kanwę z nadrukiem droga była i strasznie ciężko mi się wyszywa na niej ja nie radzę kolory się zlewają nie wiadomo czy dobrze wyjdzie (przynajmniej to jest moje zdanie). Niektórzy znów wolą mieć narysowane żeby nie liczyć .Ja wolę schematy i liczyć. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.