Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dorunia

Sernik Czarno Biały

Rekomendowane odpowiedzi

Doruniu, ten sernik piekłam wczoraj. Jest pyszny. Spód starłam na tarce z dużymi otworami a na ser ciasto rwałam na kawałki.O tym że pyszne świadczy fakt, że piekłam wczoraj po obiedzie a dziś ponad połowa blachy jest pusta ( ja próbowałam tylko okruszki, bo nie jem słodkości ze względu na........) Kto nie piekł tego ciasta niech spróbuje bo naprawdę warto. Dzięki za przepis i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miniu bardzo się cieszę,że sernik smakował...dziękuję za pozdrowienia i ja również Ciebie pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P Sernik bardzo dobry Doruniu,tylko skusilam sie na wersje z tortownica i deczko zakalcowy przy spodzie ale to moze wina piecyka...i tak znika . Szczesliwego nowego roku :-) ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się,że smakuje mimo małego wypadku,ale następnym razem jak będziesz miała zamiar go zrobić to upiecz go na blaszce i wtedy gwarantuję Ci,że nic mu nie będzie...ja zawsze piekę go na blaszce,a raz pokusiło mnie,żeby upiec w tortownicy i też miałam przeboje z nim,ale wszystko skończyło się dobrze. Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już po raz drugi piekłam ten sernik. Nadal go chwalę za smak i łatwość wykonania. Niestety ma jedną wadę.........znika w mig. Już go nie ma więcej niż połowę.Jeszcze raz dzięki za przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upiekłam wczoraj Dorotko Twój serniczek,oczywiście jest przepyszny-może nie jest tak duży bo piekłam na większej blaszce ,ale myślę że sam widok mówi za siebie. Niebo w gębie-a przy tym wykonuje się szybko i nie jest drogi-same zalety. Dzięki za przepis i pozdrawiam serdecznie.

post-3528-1220189414_thumb.jpg

post-3528-1220189523_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny serniczek Elu! Bardzo zachęcająco wygląda :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne cudo-po co ja tu dzisiaj zajrzałam? :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo się cieszę Elu,że sernik smakował :PJa też nie tak dawno piekłam go i znikł nawet nie wiadomo kiedy z blaszki :?: Pozdrawiam cieplutko :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i skusiłam się na ten serniczek. Upieczony dzisiaj po poludniu i już 3/4 zjedzone! :) Pyyyszności! Użyłam dwóch serków waniliowych Danio (po 400g), upiekł się wspaniale, wyrósł bardzo, prawie wychodził z blachy w czasie pieczenia. Później troszeczke opadł ale smak ma niepowtarzalny, bardzo delikatny, super. Wszystkim smakował :razz: Jeśli coś zostanie do jutra to wkleję zdjęcia. Dzięki za świetny przepis, na pewno jeszcze nie raz upiekę to ciacho :P Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaję fotki, został do dziś jeszcze jeden kawałek :) Tak wyglądało po upieczeniu wczoraj post-8290-1221467025_thumb.jpg a tak w przekroju dzisiaj post-8290-1221467100_thumb.jpg Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali tego ciasta. Mniammm... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi