Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
karola91

Ciasto Krakersowe

Rekomendowane odpowiedzi

To był prawdziwy hit na moim wielkanocnym stole-super pyszne ciasto napewno będzie na urodzinach u mojej córci

post-4386-1206969873_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W piątek robiłam bardzo podobne ciasto.Od koleżanki dostałam przepis o nazwie ciasto balowe.Jest odrobinę inne ale pyszniutkie. Na biszkopt wykładam krem budyniowy ciepły,na to herbatniki, następnie karmel,krakersy i bita śmietana [kremówka + śmietan fix] Posypałam mleczną czekoladą.Akurat miałam gości i ciasto znikało ze stołu w szybkim tępie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu ja także robię to ciasto tak jak piszesz i znam je właśnie pod tą nazwą,przepis pochodzi z jednej z książeczek które mam w prenumeracie,,Ciasta na stół,,. Ciasto jest dość słodkie i kaloryczne,więc robię tylko na szczególne okazje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joleczko ciacho przesmacznie wygląda,narobiłaś mi ochoty i gdybym nie szła w niedzielę na komunię to zrobiłabym na pewno. Mam jeszcze pytanie ,czy robiłaś z masą o której pisałaś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Elu robiłam tak jak pisałam.Zrobiłam też koleżance i jej rodzinka się zachwycała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu skorzystałam z Twojego sposobu i bardzo go wszystkim polecam. Ciacho wyszło po prostu rewelacyjne,zresztą sami zobaczcie jak wygląda....i jak tu się oprzeć pokusie. :D Dzięki Jolu za rady....

post-3528-1214221345_thumb.jpg

post-3528-1214221446_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu po co ja tu zajrzałam tak mam chrapkę na coś słodkiego a w domu pustki-piękne to twoje dzieło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu a jak smakuje...prędko do sklepu bo ochota Ci przejdzie, u mnie w domu o ostatnie kawałki była wojna....... :D ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elu zdjęcie ładne,a placek mniam,mniam ,aż mi w brzuszku burczy .Będę musiała w cześniej oglądać przepisy :D Ja robiłam na samych krakersach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz upiekłam ten pyszny placuszek i rodzinka jak zwykle była nim zachwycona. Jolu ciasto na dużą ..6...pozdrawiam.

post-3528-1227707645_thumb.jpg

post-3528-1227707771_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi