Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

post-4993-1179401628_thumb.jpgpost-4993-1179401645_thumb.jpg

niedawno natrafilam na take cudo. :mrgreen:

1 galaretke rozpuscic w 1 1/2 szkl wody.

odstawic do stezenia.ma byc geste tak ze jeszcze da sie mieszac.wtedy ubijamy mikserem na wysokich obrotach.zdjecia pokazuja wyrob z 1 galaretki.

pianka jest lekka puszysta delikatna.

polecam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokladnie tak!!!!!!!!sama galaretka a pianka ma posmak mleczny.moja mala zachwycona. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to możliwe,żeby galaretka rozpuszczona w wodzie miała mleczny posmak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez myslalam ze to niemozliwe.gdyby mi ktos to zaserwowal i nie powiedzial z czego bylabym przekonana ze jest z dodatkiem jakiejs smietanki czy mleka. oczywiscie deserek nie ma smaku mleka tylko delikatny mleczny posmak sprobujcie pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli pod wpływem miksera z galaretki zrobi się pianka a to potem zastyga czy już nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
post-4993-1179408351_thumb.jpgpost-4993-1179408367_thumb.jpgpieknie zastyga.oto dowod nadjedzone przez mloda.do jednej czesci dalam troszke kakao.to jest naprawde pyszne.sprobujcie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tą czekoladową wersje jak robiłaś bo chyba nie ma czekoladowych galaretek? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przepisie jest że do jednej części dodane jest kakao stąd ten czekoladowy kolor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:mrgreen: w jakim przepisie bo u mnie nie wyświetla się nic jak klikam na tekst z kreską?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiego czegoś się nie spodziewałam i dziękuję za przepis. Tę piankę od razu można konsumować czy trzeba włożyć jeszcze do lodówki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak do jednej czesci dodalam troszke kakao.(napisalam o tym zalaczajac zdjecia deserkow wydartych nikczemnie malej w trakcie konsumpcji) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli do jakiejś jasnej galaretki wsypałaś kakao!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ino po przelozeniu do pucharkow wstawilam do lodowki mysle ze jakies pol godzinki.nie patrzylam na zegarek mala w tym czasie jadla obiadek(oczywiscie pospiesznie wiedzac co czeka w lodowce).ona jest na diecie bezmlecznej i taki deserek dla niej to rarytas.tanie szybkie i zaskakujace w swej prostocie. zjadla pucharek i mowi daj mi jeszcze!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi