Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli do jakiejś jasnej galaretki wsypałaś kakao!

dokladnie tak podczas ubijania wsypalam troszke kakao tak na oko prosto z pudelka.a galaretka byla cytrynowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz rozumiem...coś dziś ciężko kojarzę! No to już wstawiam wodę na galaretkę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to ja też już wszystko rozumiem i dziękuję serdecznie za wytłumaczenie,ale gapa ze mnie i wolałam dopytać się,żeby nie zrobić jakiejś gafy. Pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już go zrobiłam...ale super,jak pianka! A dzieci to stały i dziwiły się co ja znowu robię! Dzięki za super deserek a galaretki bardzo lubię. Można robić w kilku kolorach...np.w formie torcika! Ja daję 5* za prostotę.

post-4359-1179421675_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo sie ciesze ze deserek smakuje.dziekuje ze skorzystalas z przepisu.pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę go zrobić ale sobie pomyślałam że by można było dać owoce brzoskwinie albo ananasy.Super. Dzięki.

post-5399-1179423647_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swietny pomysl z owocami.mysle tez ze doskonale nadaje sie do przelozenia biszkoptu.efekt lekkie ciacho na podwieczorek bez zadnych masel margaryn. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja taka pianke robilam ale ze sniezka, ktora mieszlam z wystudzona galaretka.Takze mnie dziwi ten przepis :mrgreen: no ale wszysto mozliwe.Brawa ala Hani :grin:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mnie zaskoczyłaś Haniu tym przepisem, to takie prościutkie a ile może sprawić radości dzieciaczkom. Muszę koniecznie wypróbować, bardzo lubię galaretki, a takiej napewno jeszcze nie jadłam. Musi być smaczna. Dziękuję za pomysł i pozdrawiam Amelia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narobiliście mi takiego smaku ,że musiałem zrobić :mrgreen: Moja wersja bardziej "niedzielno-świateczna",z bitą smietaną i brzoskwiniami. Polane sokiem malinowym.Daovay,super deser :grin: post-5154-1179495350_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mac...no super,napewno jest bardziej orzeżwiajace z owocami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie ! Taką galaretkę robiłam jeszcze z mlekiem skondensowanym nie słodzonym. Dwie różne galaretki rozpuszczałam w 1 szklance każdą . Mleko dzielę na pół ( wychodzą 2 szklanki ) Jak galaretka już tężała miksowałam ją na pianę i stopniowo dodawałam mleko.( 1 część) Wylewałam na tortownice i wstawiałam do lodówki. Układałam owoce zalewałam drugą galaretką. Oczywiście zrobioną wten sam sposób. Można pomiędzy galaretki dać jeszcze samą galaretkę bez mleka, lub całość zrobić w salaterkach. Syn zawsze się pytał kiedy upiekę to ciast w lodówce. :mrgreen: Pozdrawiam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi