Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwilkę nowe,ciekawe pomysły na ten deserek...ja mam już kupione kilka galaretek i będę robiła deserki rodzince,bo smakują im,dlatego,że nie są mocno słodkie tylko orzeźwiające i delikatne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na spód dałam pokrojone ananasy a na wierzch bita śmietana....to dzisiejszy deser.

post-4359-1179757455_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny deser na lato. Co prawda mojemu mężowi smakował średnio. Mi za to bardzo więc pewnie nie będzie to ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie to, że nie mam galaretki deserek zrobiłabym jeszcze dzisiaj, ale niestety zrobię go jutro :wink: jak zrobię to się podziele moim zdaniem :wink: Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogie Panie, tak mnie zaintrygowal ten przepis na galaretke, ze pomimo ze wlasnie mialam isc spac, bo niestety jutro o 5-ej trzeba wstac, postanowilam go szybko wyprobowac. Juz przy energicznym mieszaniu goracej galaretki spiralka, powstaje pyszna pianka. Fascynujacy przepis! Pozdrawiam goraca. Jagodka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nam biszkopt z tym deserem bardzo smakował i jutro robię sam deser z galaretki malinowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi przy próbie zrobienia tego deseru padł przedwojenny mikser i zostałam na lodzie......mam nadzieję, że na dzień mamy dostanę nowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciesze sie ze wielu osobom posmakowala pianka.niby nic szczegolnego najzwyklejsza galaretka a takie to fajne bo zaskakuje forma.dziekuje wszystkim za mile slowa.myslalam ze wsrod takich wspanialosci i wyszukanych przepisow taki rodzynek nie przejdzie.pozdrawiam serdecznie wszystkich wielbicieli galaretek. :wink: hania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zuziorek nie przejmuj sie to male piwo bo mi dzis padl samochod na srodku miasta w godzinie szczytu.porazka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak galaretka już tężała miksowałam ją na pianę i stopniowo dodawałam mleko.( 1 część)

Wylewałam na tortownice i wstawiałam do lodówki.

Kasiu czyli ta pierwsza warstwa ma być stężała całkowicie, tak? I dopiero tą drugą warstwę się wylewa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam dzisiaj dzieciom piankę i muszę powiedzieć ,że jest naprawdę dobra. Starszy syn zjadł taką a młodszy sobie swoją zamroził bo stwierdził że tak trzeba bo jest strasznie gorąco,moja galaretka była o smaku gruszkowym i osobiście jej nie polecam ,bo smak ma taki nijaki. Dziękuję za prosty przepis i pozdrawiam...Ela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:razz: a ja dzisiaj zrobię piankę i na wierzch dodam bitą śmietanę :cry: Galaretka o smaku granatu :cry: Pyszności...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi