Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Pan Klamerka na perswazje spacerowe gluchy,to strzel focha i dumnie z kotem pod pacha opusc otoczenie.Odwroc sie ,spojrz wzrokiem wyrazajacym i porazajacym wszystko i wyraz swe zyczenie zastania kolacji przy swiecach po ewentualnym powrocie , jak nikt nie ucapi !!! post-4993-1199642819_thumb.gif

Ach te swiczki,te swiczki , co by bylo gdyby swiczek nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do piersi przytul psa, połóż na kolanach kota.....moje kocię zawsze grzeje mi plecki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozebrałam już choinkę bo kwiatkom światła potrzeba i szykuję powoli obiadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz odpoczywam :D byłam w Olsztynie aby kupić bilet lotniczy i z tych wrażeń spać mi się zachciało... idę się zdrzemnąć :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłam w Olsztynie aby kupić bilet lotniczy

Kasiu droga! Mamy XXI wiek! :D Po kiego diabła nosiło Cię do tego Olsztyna, jak mogłaś przy dobrej herbatce, kilkoma kliknięciami kupić sobie bilet siedząc w fotelu :-)

z tych wrażeń spać mi się zachciało... idę się zdrzemnąć

Czyżbyś po trudach nauki postanowiła odpocząć nieco w bardziej przyjemnym i ciepłym klimacie? Fajna sprawa, taki wypad na jakąś gorącą plażę! :-) Życzę udanego pobytu i miłego wypoczynku!!

A tymczasem słodkich snów! :-)

Wracając do tematu wątku, to właśnie usiadłam na chwilkę do kompa, sprawdzić co tam w "trawie piszczy", korzystając z tego, że Pan Klamerka na meczu a kocury po obiadku smacznie sobie drzemią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U klamerki sielanka jak sie patrzy :D .

Kasiulek wybywa .... Uwielbiam latac , zaklete chmurowe krajobrazy od wewnatrz sa przepiekne,przecudowne i och i ach.... Jedna noga w chmurach , e co tam jedna , wszystkimi nogami i rencyma.Boooskooo!!!!

Ladowania nie jestem w stanie zaakceptowac, i to z roznych powodow .Nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Dalovay! :-) Czy u mnie jest sielanka? Hm... Raz lepiej, raz gorzej- akurat na dzisiejszy dzień nie mogę zbytnio narzekać :D Mimo tego, że teraz trochę kiepsko się czuję. Naczytałam się o weganiźmie, i teraz czuję jak mi, za przeproszeniem, odbija się każde jajko, każda kropla mleka... Ale ja już niestety tak mam... Przerost wyobraźni :-) Wkręcam sobie różne rzeczy a potem "umieram" bo za dużo "widzę" oczami wyobraźni... Taka karma! :-) Co do latania... Rzeczywiście przyjemne uczucie! Dopiero tylko kilka razy byłam "w powietrzu" ale i tak mi się podoba! :D W metaforycznym sensie, to rzeczywiście lądowanie jest najmniej przyjemne :-) zatkane uszy też przyjemne nie są :) Ale to i tak nic przy wszystkich zaletach "fruwania" :D A poza tym to właśnie niedawno skończyłam oglądać nowy serial w TVP1- Bracia i siostry (czy jakoś tak :-)) Hm... Może być nawet ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Cie prosze wyrzuc te straszaki,wyrzuc precz i zapomnij o ich istnieniu! I nie wkrecaj w siebie wytworow nadmiernie rozbujalej wyobrazni post-4993-1199749532_thumb.gif. To mowi ta, ktora zawsze i wszedzie i o kazdej porze , wkreca w siebie niedorzecznosci straszne i sie nakreca :D ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:) Już jest dobrze! Wypiłam miętę, na razie pomogło :-) Od dłuższego czasu myślę o przejściu na wegetarianizm. To w sumie nic wielkiego :D ale weganizm mnie troszkę przeraził! :-) A to wkręcanie... Szkoda gadać... Ostatnio np. "wkręciłam" sobie, że mogę "zahaczyć" sobie oko podczas golenia pachy... O masakra... No ja już tak mam... Albo już standardem jest, że jak ktoś ma przyjść do domu o jakiejś tam godzinie, i nie zjawia się na czas, to po około godzinie mam obdzwonione oba szpitale w mieście... No taka karma :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O siebie sie nie boje i nawet nie mysle ,tylko zawsze o dziecko .Czasem mysli przerastaja. Klamerko , ale tam no wiesz gdzie :D ,toto nie tyczy sie Twej osobistosci.Oj,chybam cos narozrabiala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja nie mam dzieci (takich na dwóch nóżkach; na czterech łapkach to mamy piątkę :D) ale mimo to mam zbyt wybujałą wyobraźnię... Na czym troszkę "cierpi" np. moja mała Księżniczka czyli ukochana, siedemnastoletnia siostra. Jak ona tylko "wyskoczy" z jakimś pomysłem samodzielnego wyjazdu, to jest masakra u nich w domu... Tak nakręcę rodziców swoimi obawami, że oni biedni najchętniej to by jej w ogóle z domu nie wypuszczali :-) Mam talent! A siostra jak mnie za to kocha! :) A żeby nie było, że piszę nie na temat, to właśnie urządzamy sobie z Dalovay taki mały czacik. Co już powoli zaczyna być taką nową, świecką tradycją. A nawet ekstradycją :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tiaaa , ogladalnosc to my mamy , gorzej z ingerencja slowna w temat. Coz , moze my straszne jakies :D .Jeszcze nie kasam,ale kielki juz mi rosna .Ha,ha ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt, jakoś mało aktywnie nas "publika" wspomaga :D Ja czasami kąsam, niestety. Z góry uprzedzam :-) Ale oprócz tego mam wiele innych zalet :-) A tak drastycznie zmieniając wątek, to czytałam niedawno, po kilku tygodniach nieodwiedzania, stronę Krystyny Jandy, i tak się zastanawiam jakie to życie "głupie", jakie nieprzewidywalne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi