Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja siedzę i czytam dzisiaj sobie posty. Czuję się ok. Poza tym, ze nic mi sie nie chce a mam duzo roboty. Dorotko, napisz co u Mateuszka - jak sie miewa? A Ty jak sobie radzisz? Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nastawiłam obiad i usiadłam chwilkę do kompa,ale zaraz muszę trochę posprzątać i nastawić pranie,a mam lenia dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszyscy (poza mną oczywiście :P) zwariowali i właśnie smacznie śpią! Pan Klamerka i pięć kocurów! A ja słucham Trójki, Agnieszka Szydłowska między piosenkami zdaje relacje z meczu naszych "Złotek" z Niemkami. Poza tym szukam fajnych przepisów i odwiedzam swoje ulubione blogi. A jest tego trochę :P PS: Dalovay! Wracaj do nas szybko, bo bez Ciebie mi tu nudno! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę? Toż to skarbnica wiadomości wszelakich :P Fajnie tak przeglądać,ale nic samo w domu się nie robi :P Trzeba się zaraz za sprzątanko jakieś wziąść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P Co racja, to racja :P Forum smacznego to jeszcze nic! Ja przeglądam prawie codziennie jeszcze moje ulubione blogi kulinarne, jakieś, bagatela 50! ;) To jest dopiero czasopochłaniacz! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry Smakowicze! :P

Właśnie "nastrajam" się pozytywnie na cały dzień ;) Sąsiadów przy okazji też! :P

Może i Wam będzie milej zacząć dzień po usłyszeniu np.:

Badly Drawn Boy "Somethig to talk about"

albo

patrycja Markowska, Marcin Urbaś "Musisz być pierwszy"

Loituma "Levas Polkka"

A może The Cure "Boys don't cry"

lub Kazik "Maciek, ja tylko żartowałem"?

Moi sąsiedzi jak na razie się nie skarżą na taki zestaw, więc chyba się podoba :P

Miłego dnia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam ten luksus ,że nie mam sąsiadów.Teściów jedynie ,ale oni nie mają wyjścia i wszystko im musi pasować,bo u nas mieszkają. :P Czekam teraz na wykonawcę mojej kuchni. Spóźni się 2 godziny.Ech faceci!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja niestety znów nie mogę zasnąć :sad: Kolejną noc sie męczę. Dziś wymyśliłam, że się "zamęczę" przed kompem to może szybciej usnę i uda się mi zmrużyć oko przed 6 rano... :sad:

Męczące jest takie niespanie. Moja przyjaciółka poleciła mi ostatnio jakieś ziółka na poprawę snu. Miałam je sobie kupić, zwlekałam, zwlekałam, aż w końcu zapomniałam co to za zioła... Cała ja :sad:

Przeglądam więc wszystkie ulubione strony, a że samych kulinarnych mam z 80 do przejrzenia, to mam zajęcie na całą noc :sad:

A przy okazji przeglądania netu, słucham sobie miłej muzyki. Np.: Frank Sinatra "My way"

albo Schubert "Ave Maria"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi