Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

J już obiad ugotowałam...pranie zrobiłam...posprzątałam mieszkanie i teraz siedzę i piję kawkę :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś miałam bardzo pracowity dzień... malowanie ścian i drzwi, porządki, zakupy i etc, no i oczywiście opieka nad moim Maluszkiem. Teraz moi mężczyźni śpią więc relaksik przed kompem :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie teraz to słucham Akademii Muzycznej Trójki, poświęconej wspominkom z koncertów The Cure... Mmmm :P A poza tym, to znajomi się na noc uaktywnili na gg więc trochę w tak zwanym międzyczasie z nimi rozmawiam :grin: No i szukamy wspólnie domku dla dwóch kocich siostrzyczek (tych z mojego podpisu). Może ktoś chętny przyjąć piękne mruczące Ogony? Troszkę "wybrakowane" ale serca i chęć "klejenia" się do ludzi mają aż nadzwyczaj ogromne!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pracowitym dniu nastał zasłużony czas na relaks... Zatem nadrabiam zaległości w "smacznym", słucham mojej ulubionej Shinead O'Connor i zastanawiam się co jutro zrobić na obiadek i słodkiego do kawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż dzisiaj w pracy do 19,00 więc jestem sama...obiadek mam od wczoraj więc siedzę i popijam kawę przy kompie...później pewnie spacer i może pójdę do koleżanki na kawkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlaśnie zabieram sie za sprawdzanie zeszytów hihihihi świetne zajecie uffffffffffff.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mąż poszedł do pracy,a ja zrobiłam sobie herbatkę i siedzę przed komputerem i rozmyślam nad jutrzejszym spotkaniem z koleżankami z liceum :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja "trzeźwieję" po spotkaniu z przyjaciółką... Oczywiście żartuje z tym alkoholem - napiłyśmy sie lampkę winka, pogadałyśmy a teraz szykujemy się z moim Kacperkiem do spania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja przeczytałam przed chwilą, że jutro w Polsce szaleć będą wichury z ulewami i burzami i już zaczynam się bać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie mieszkam w Polsce a tu w Londynie tez całą noc wichura była!! Wszystko na ogródku latało... nawet płot :-) Teraz siedzę sobie i odpoczywam po sobotnich porządkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedze przed kompem popijam Redd`sa, czytam zaległości i słucham jak za oknem szaleje Emma ,2 godz. temu byłam z psem na spacerku omało co by mnie razem z nim nie porwało tak straszne wialo i wieje nadal, ale nie leje ,a jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tej chwili koncze prace z kompem i lulu.... Jestem padnieta po wczorajszym wypadzie do Gdyni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi