Skocz do zawartości
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

U nas wczoraj był Dzień Mamy... Oczywiście dostałam tylko buziaka, bo jak mówi mój mężczyzna ZAWSZE będziemy Polakami (nie ważne gdzie obecnie mieszkamy), więc muszę poczekać do maja... A dziś... prawie całą noc nie przespałam, bo mój Maluszek płakał no i obudził się o godz.6:30 !! Zatem piję kawkę i czytam smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siostra z rodziną pojechała już do domu,a ja siedzę i popijam kawkę przeglądając co nowego na świecie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj są imieniny mojej kochanej mamusi Krysi i z tejże okazji była bardzo smaczna kolacja i do kolacji po lampce dobrego winka...a teraz siedzę i popijam herbatkę czerwoną przed kompem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zrobiłam sobie przerwę w porządkach...już zrobiłam pranie i rozwiesiłam...przygotowałam obiad i jeszcze posprzątam mieszanie,a później pójdę po kartkę na 18 urodziny,bo jutro idę pomagać przyjaciółce przygotować imprezę urodzinową dla jej syna i bez niczego wstyd pójść więc kupię kartkę i włożę kasę,bo on na coś zbiera :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ufffffffffffffffffffff,wreszcie umyłam okno i zrobiłam porządek w parapetowcach,co nie było takie proste,bo aby umyć okno na zewnątrz musiałam czekać,aż papug łaskawie zechce wejść do klatki,co trwało od rana.A teraz zaczęło padać,normalka po myciu okien. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj też pomyłam wszystkie okna,poprałam firany,a mąż przed pójściem do pracy poupinał jak zawsze zresztą on to robi,pomyłam wszystkie szafki i to co na półeczkach i teraz odpoczywam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co tutaj tak ucchło:(? Ja własnie wyszłam z wanny, nareszcie sie odpręzyłam. Teraz siedze sobie w szlafroczku, pije ciepłą herbatke i przeglądam smacznego:) pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mąż poszedł do pracy na noc więc ja sobie zrobiłam herbatkę i przeglądam co nowego na forum,bo na dzisiaj wystarczy już pracy,jutro zrobię resztę :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam aż kolejne ciasto się upiecze i zajrzałam na forum. Mąż dziś wcześniej wrócił z pracy to zrobiliśmy zakupy i zamiast jutro to dziś piekliśmy a na jutro zostaną sałatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też dzisiaj upiekłam ciasta i upiekłam roladę z mięsa mielonego,a jutro zrobię resztę mięs,gołąbki i sałatki :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Pracusie !! Ja się "obijam" mówiąc językiem potocznym... Mój mały Łobuz śpi, więc czytam smacznego. Mam ochotę na coś z kapustą kiszoną. No i tyle tu przepisów, że nie mogę się zdecydować :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi