Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
teresap

Jabłecznik Z Budyniem I Bitą śmietaną

Rekomendowane odpowiedzi

„ apsik” –PIĘKNE

Dziękuje za każde dobre słowo , ale najważniejsze że smakuje

POZDRAWIAM :)

U nas jest ciągle na stole

post-6127-1223412871_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Dziś go upiekłam. Dla mnie bomba!!! Dziękuję Tereniu za kolejny "pyszny" przepis. Pozdrowienia. Renia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) no i na mnie przyszła pora, wypróbować przepis,same dobre opinie i jak tu się nie skusić ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj go upiekłam,a dziś wypróbowałam.Jest pyszny,szybko się robi.Na dowód daje zdjecie. Dziękuje za przepis Teresap :) POZDRAWIAM post-10222-1223748566_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewo piękne ciasto.. narobiłaś mi smaka od rana :) Teresko, kolejny Twój przepis w kolejce do wypróbowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to mój jabłecznik :) Upiekłam go dzisiaj dla teściów z okazji ich rocznicy ślubu. Ciasto pyszne!!! Polecam wszystkim. post-8290-1223994713_thumb.jpg post-8290-1223993944_thumb.jpg post-8290-1223994794_thumb.jpg Teresko pozdrawiam Cię serdecznie ;)

post-8290-1223994743_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... nie wiem dlaczego dwa razy to samo zdjęcie mi się wkleiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekne ciasto dziewczyny! I najwazniejsze,ze takie proste :).Mam pytanie bita smietane zrobilyscie z zelatyna czy smietan-fixem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Violu ja robiłam z żelatyną. Na 200 ml śmietany daję 2 łyżeczki płaskie żelatyny. Dzisiaj dostałam ostatnie pudełko śmietany o poj. 375 ml i tylko tyle mogłam dać do ciasta (mieszkam w wiosce pod Zamościem i mam tylko 1 sklep w pobliżu, po śmietanę musiałabym specjalnie jechać do miasta a nie przewidziałam, że może jej nie być w sklepie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Violu ja z kolei nie robiłam z żelatyną tylko na 1/2 litra śmietany dałam 2 śmietan-fix-jak dla mnie było idealnie. śmietana ubiła się na gęsto-nic dodać nic ująć ....tylko zabieraj się do roboty.... Gwarantuję ,że będziesz zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekłam kiedyś z przepisu który posiadam, do śmietany dodaje się śmietan - fix, osobiście wolę dodać żelatynę. Kingo piękny jabłecznik upiekłaś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halinko dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi