Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko ale dobrze, że masz Julcię już w domu - tu już lepiej się nią zaopiekujesz i masz ją pod okiem. A wiadomo, że przez jakiś czas dietkę musi trzymać....tak to już jest po szpitalu.

No moja Julka odpukać na razie zdrowa chociaż wieczorem zanosiło się na katar....jak pójdę do domu to zobaczę jak się miewa. Na razie jest po kontrolą babci i dziadka no i może już mężulek wrócił z pracy - bo to dziś egzaminy gimnazjalne jeszcze to on prędzej wyszedł. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Anulko,dobrze że juz Julcia jest w domu,tęskno jakoś tak jak kogoś w domku brakuje  :lol:

Strasznie dużo dzieci w szpitalu,zapalenia płuc,rotawirus albo lambrioza (to chyba robale jakieś).Także nareszcie rodzinka w komplecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest że to był ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy.

Stanko niestety ,jeszcze dietka...

Jeju co te dzieciaczki muszą się wycierpieć........ Śliweczko życzę małej Julci szybkiego powrotu do pełnego zdrówka....... i oby te świństwo więcej nie wróciło!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo to i tak pięknie 10 kg w 47 dni a ja 12 kg w 87 dni :D ojojoj '!!!!!!!!!!

:lol: Taki strasznie marudny dzisiaj nastrój mam :D

Źle mnie zrozumiałaś - ja po tych moich 47 dniach tylko

5,4 mam mniej :D

Miałam na myśli, że jeszcze nie dobiłam do tych 10 na minusie...

Ale dzięki za próbę pocieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Taki strasznie marudny dzisiaj nastrój mam :D

Źle mnie zrozumiałaś - ja po tych moich 47 dniach tylko

5,4 mam mniej :D

Miałam na myśli, że jeszcze nie dobiłam do tych 10 na minusie...

Ale dzięki za próbę pocieszenia.

No to faktycznie Marudo źle Cię zrozumiałam ale się nic nie stało - takie małe nieporozumienia się zdarzają hi hi hi. Fajnie gdy waga szybko spada w dół lecz cóż....czasami jest złośliwa. A ja tu myślę, że sezon na grila się zaczyna.....

Głowa do góry Marudo....Damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie nie jeszcze się pomęczysz z nami...oj Marudo ale Ty dzisiaj marudzisz :lol: heh

A robiłaś sobie taki teścik indwidu ile Tobie dni wyszło?

M

Może spróbuję sobie ten test zrobić jeszcze raz - bo ostatnio

jakoś tak cięgle tam czegoś brakowało i nic mi nie chciało

wyjść.

Przepraszam Was, że jestem dzisiaj jakaś taka przybita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju co te dzieciaczki muszą się wycierpieć........ Śliweczko życzę małej Julci szybkiego powrotu do pełnego zdrówka....... i oby te świństwo więcej nie wróciło!!!!!!!!!!!

Niestety wraca co roku  :lol: Ale tym razem było gorzej niż zawsze.To już 3 pobyt Julki w szpitalu z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko a powiedz jak ten rotawirus się objawia i w jakim czasie się rozwija?

Moje dzieci atakuje nagle.Rano Julka była w szkole,potem biegała po podwórku,a wieczorem ból brzucha, dreszcze,gorączka,wymioty i biegunka.Nie można podać żadnego leku bo tabletkę zwymiotuje a czopek ...skoro biegunka to nie podasz czopka...Pozostaje kroplówka ,bo grozi to odwodnieniem organizmu.Okropność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, i Rodzynku  :lol:

Własnie wróciłam z lidla...kurcze ile tam mają rzeczy dietetycznych...wow...ale z tej linessy to tam większość ma ponad dozwolone 3-5 % tłuszczu. ale nie ważne jest serek waniliowy 3% i "red bull" dietetyczny...jestem w niebie  :D

Śliweczko- fajnie że już mała masz przy sobie i że wyzdrowiała.

Maruda- nie marudź  :D

Damy rade!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.