Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... Zrobiłam test Dukana i wyszło, że wymarzoną wagę osiągnę 3.10 (tak a propos, ta data dzienna mnie rozbroiła :D ), więc nie jest najgorzej, byle do stycznia (moja klasa ma studniówkę, heh).

Nie będzie mnie przez weekend, bo mam zjazd, boję się, że potem nie nadążę z czytaniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja jakoś w Lidlu nie mogę nic wypatrzeć do dietki U mnie nie jest Lidl aż tak duży może u Was jest tego asortymentu dużo więcej. Co kupujecie tam co możemy jeść? Ja tylko serki wiejskie i kiedyś był taki twarożek jak homo ale teraz go nie ma.

Ser harceński śmierdzioszek :D , jogurty w 4paku, kiedyś kupiłam serek z linesy grani ale był bardzo słony jak dla mnie i jakiś twarożek wyglądał jak masło heh i nie smakował mi, no i kupuje pepsi max bo jest bez cukru...hmm czy coś jeszcze ciekawego tam kupujecie??? Z tej linesy produkty mają mimo wszystko dużo węgli, i tłuszczu...czy to dobre :lol:

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko, ten red bull to jest ten tamtejszy on sie jakoś mixxed up nazywa czy coś jest normalny i jest "light" na słodzikach a serek to niepamiętam firmy, tylko go wzięłam i na etykiecie przeczytałam że ma 3%.był w takim wiaderku pół kilowym. dzisiaj robiłam rozeznanie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko, ten red bull to jest ten tamtejszy on sie jakoś mixxed up nazywa czy coś jest normalny i jest "light" na słodzikach a serek to niepamiętam firmy, tylko go wzięłam i na etykiecie przeczytałam że ma 3%.był w takim wiaderku pół kilowym. dzisiaj robiłam rozeznanie tylko

...aha to i ja muszę w tym Lidlu poszperać :lol:

Ale mi apetytu narobiłaś puki co muszę nalać szklanę pepsi maxxxx :D :D :D

Dzięki Zuz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Proteiny- zarowno te zenskie jak i meskie,

dzisiaj mija dokladnie 2 miesiace odkad jestem na diecie, wiec stwierdzilam

ze zrobie bilans osiagnietych rezultatow.

A wiec...

Stracone kilogramy: 13,5

Stracone cm:

w biodrach: 9

w pasie: 8

udo: 4

biceps: 1,5

Juhuuu..a teraz ide wrabac czekoladowego batona i nic mnie nie powstrzyma :lol:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Proteiny- zarowno te zenskie jak i meskie,

dzisiaj mija dokladnie 2 miesiace odkad jestem na diecie, wiec stwierdzilam

ze zrobie bilans osiagnietych rezultatow.

A wiec...

Stracone kilogramy: 13,5

Stracone cm:

w biodrach: 9

w pasie: 8

udo: 4

biceps: 1,5

Juhuuu..a teraz ide wrabac czekoladowego batona i nic mnie nie powstrzyma :D

Pozdro!

Gratuluję Kochana mmmm ja też by tak "chcieć" a waga stoi :lol:

Gadaj szybko jak tego uczyniłaś, hę?! heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lidlu kupuje nabial light Pilos.

A tego serka smrodziuszka nie znalazlam.

Czy mogla by ktoras wstawic zdjecie tego cuda.Moze latwiej znajde jak bede wiedziala czego szukam.

A i jaka jest jego cena mniej wiecej?

Mi maz ktoregos dnia przywiozl zolty ser lightowy ,jakis niemiecki,w realu kupil.

Najpierw sie tak ucieszylam ,ale popatrzylam a on mial ok 20% tluszczu.A skubnelam ,byl taki przepyszny,ostry,mniam.Ale niestety...Maz tez zawiedziony bo myslal ze przyjemnosc mi sprawi .

Ale na 3 faze bedzie w sam raz taki serek zeby czas od czasu sobie skubnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.