Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki dorotko :) dzis dzien 2 diety nie jest zle,od wczoraj spadlo mi 0.70kg. dzis zaopatrzylam sie w wedzone rybki..mmmm smaczne sa. mam pytanko powiedzcie mi czy moge dodawac w I fazie cebule do serka? dzis popelnilam maly grzech bo zjadlam do sniadania zlozonego z serka bialego i wedzonego fileta pangi i jajeczka na twardo jedna kromke chrupkiego pieczywa wasa,miala 25kcal,czy to powazne wykroczenie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie wszystkich moja waga stanęła na 72 kg i mimo moich usilnych starań ani drgnie , ale dobre i to co już zrzucilam a było tego 15kg. dalej trzymam diete. ale mam problem dostałam wagę elektroniczną taka co mierzy wage ,oraz zawartość tłuszczu i wody i inne takie bajery ale nie mam instrukcji zeby to ustawić . może ktoraś z Was ma taka wagę i wie co jak czekam na waszą pomoc.pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienko śmiało mozesz dodawac cebule do potraw. Ja bardzo często to robilam w I fazie. Robilam np. jajecznice z cebulą , dodawalam cebule do tunczyka i robilam paste z sera bialego i cebuli.

Nie chodzi o to,ze kromka miala 25 kcal , wazne jest to, ze zawiera sporo weglowodanów a w tej diecie nalezy jesc potrawy, ktore zawierają dużo białka. Jesli juz teraz bedziesz podjadac zakazane rzeczy to dieta nie bedzie dzialac jak nalezy. radze trzymac sie scisle tego co można jeść . Wytrzymaj troche a juz w III fazie bedziesz mogla jesc chleb pełnoziarnisty .

I pamiętaj ,zeby pić wode.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie wszystkich moja waga stanęła na 72 kg i mimo moich usilnych starań ani drgnie , ale dobre i to co już zrzucilam a było tego 15kg. dalej trzymam diete. ale mam problem dostałam wagę elektroniczną taka co mierzy wage ,oraz zawartość tłuszczu i wody i inne takie bajery ale nie mam instrukcji zeby to ustawić . może ktoraś z Was ma taka wagę i wie co jak czekam na waszą pomoc.pozdrawiam cieplutko

Brawo gaju! 15 kg. to naprawde duzo !! Trzymaj diete a zobaczysz,ze nadal bedziesz chudnąć. Po prostu ten proces bedzie przebiegał teraz wolniej niz na początku.

a wagi elektronicznej niestety nie mam wiec nie pomoge

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny otóż jestem nowicjuszką:) mam nadzieję że i mnie uda się pokonać moją nadwagę.

Przeczytałam wasze posty i po prostu jestem mile zaskoczona po pracy wybieram się na zakupy i zaczynam od juterka juhu;)

-hmm, no właśnie co mam kupić? A czy taka ryba w galarecie jest ok, zjadłabym tylko rybę bez galarety i warzyw? Nie czytałam jeszcze książki bo wczoraj dopiero ja zakupiłam...

Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę trzymajcie za mnie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci dorotko za odpowiedz. :D kurcze juz nie bede tak robic..dziekuje za uswiadomienie mi bledu :) apropo tego to dzis 3 dzien a mi dopiero 1 kg spadl...jakos wolno chudne, moze teraz sie ruszy szybciej ta waga. pije bardzo duzo,najlepsze sa dla mnie herbatki ziolowe,bo do picia wody musze sie zmuszac...nie lubie wody :) ale pije bardzo duzo ok.2l dziennie. a mam pytanie czy mozna przygotowac sobie jako deser budyn na chudym mleku ze slodzikiem? ??

gaja 2b- ja mam taka wage i powiem ci ze jak dla mnie to ona oszukuje troche z tym pomiarem.. nie uzywam tego wogole,tylko sie waze.. kazda waga jest inna i niestety chyba nie umiem ci pomoc...jest skomplikowana(bynajmniej moja) ale moze ktos zna sie na tym i napisze :P nie dla mnie takie bajerki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci dorotko za odpowiedz. :D kurcze juz nie bede tak robic..dziekuje za uswiadomienie mi bledu :) apropo tego to dzis 3 dzien a mi dopiero 1 kg spadl...jakos wolno chudne, moze teraz sie ruszy szybciej ta waga. pije bardzo duzo,najlepsze sa dla mnie herbatki ziolowe,bo do picia wody musze sie zmuszac...nie lubie wody :) ale pije bardzo duzo ok.2l dziennie. a mam pytanie czy mozna przygotowac sobie jako deser budyn na chudym mleku ze slodzikiem? ??

asienko chudniesz wolno bo masz małą nadwage. Gdybys miala do zgubienia np. 20 kg. to tempo utraty kilogramów byłoby znacznie szybsze.

na deser mozesz robić budyn na chudym mleku ze słodzikiem . Tylko pamiętaj,zeby kupowac budyn bez cukru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co mam kupić?

możesz kupić:

-chudy ser biały

-jogurty naturalne bez cukru

-otręby pszenne

-korniszony

-szczypiorek

-piersi z kurczaka

-wątróbke drobiową

-wędzone makrele

-chudą wędline z indyka lub kurczaka

-jaja

-duzo wody niegazowanej

i mozesz kupic cała reszte produktów , ktore znajdują sie na 81 stronie książki

A czy taka ryba w galarecie jest ok, zjadłabym tylko rybę bez galarety i warzyw? Nie czytałam jeszcze książki bo wczoraj dopiero ja zakupiłam...

możesz jesć taką rybę

Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę trzymajcie za mnie kciuki!

będe trzymac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko mam pytanie jak komponujesz owe posiłki, czy trzeba stosować się do tych podanych w książce?

Wczoraj zakupiłam książkę...

Mozna komponowac dania z wszystkich skladników , które mozna spozywac w I fazie. Dukan podał na koncu książki proponowane posiłki tylko po to,zeby urozmaicic diete. Ja do tej pory zrobilam tylko 2 przepisy . Kurczaka w estragonie i gołabki . Wszystko było smaczne. Musze znowu poczytac te przepisy .

jak bede miala chwile to napisze ci dokladnie co i kiedy jem .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje Dorotko,tez tak pomyslalam..wazylam 67kg,taraz 66( :) ) a moja idealna waga to 62,jestem wysoka 173cm. duzo nie mam nadwagi. Tak oczywiscie,budyn kupilam bez cukru,zawsze taki kupuje,wiec jutro bedzie fajny deserek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dorotko:D

...przepraszam ale jeszcze nie zaczęłam czytać książki spojrzałam tylko na stronę 81, czy dobrze rozumiem mogę kupować produkty light i 0% tł tak?, a jeśli nie to na co mam zwracać uwagę przy zakupie produktów?

Bo taki Jogurt light ma np: białko 3,9g, węglowodany 8,6g, tłuszcz 1,1g, to dobrze czy źle.

Może dzisiaj będę miała luźniejszy dzień po pracy to zacznę czytać książkę.

A właśnie jak Tobie idzie, ile już utraciłaś wagi od 1 dnia stosowania tej diety?

Pozdrawiam,M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.