Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Ale się tu 'akcja' rozwinęła - bardzo się cieszę, że jesteście!!

Moja dieta to kuleje i obawiam się, że nie uda mi się jej już porządnie poprowadzić. Choć fatalnie się czuję w swojej skórze to jakoś mało mnie to mobilizuje.. W nic już się nie mieszczę... Aż wstyd się przyznać, że łażę non stop głównie w spodniach ciążowych bo jako jedyne są mi wygodne.

Szyszuniu z maluszkiem byłam tylko 3 dni na zwolnieniu, potem już babcia. Niby mu przeszło, ale ostatnio znowu coś pokasłuje.. Może to już taki jego urok..

Iriss gratuluję przyszłorocznych planów, więc chyba masz mobilizację do dietowania!!

Ivonka Jak miło Ciebie usłyszeć, nie wazne jaka dieta, ważne żeby była skuteczna i dawała nam satysfakcję z wyników!!

Lenkaaaaaaaaaaaaa podaj ‘przepis’ jak z tego cukru zrobić te kropelki – wystarszy woda zalać??!!?? Może mojemu małemu bym smarowała, żeby do przed próchnica ochronić, bo samo mycie może nie wystraszyć.. Ale już drugą osoba jesteś która mówi o tym cukrze. Wcześniej kolega z pracy mi powiedział.. no i że dentyści o tym nie mówią, bo nie mieliby pacjentów – wiec chyba coś w tym jest.

Magdzik jeszcze raz byś chciała przeżywać stres ślubny??!!?? Zawsze możecie za kilka lat zrobić jakąś odnowę przysięgi małżeńskiej, ale to chyba już nie to samo gdy robi się to po raz pierwszy :smile: A wagą to sama wiesz, że nie ma co się przejmować jak na dniach się zbliża @

Piekiełko178 witam koleżankę z mojego miasta TG :smile: Niezły wynik osiągnęłaś ostatnim razem. Trzymam kciuki, żeby i teraz poszło tak spektakularnie, choć nie wiem ile Ci jeszcze do zrzucenia zostało!!! Ale nie ważne ile, ważne, żeby szybko i bez efektu jojo!!!!

Tashi z tym dniem owsiankowym to chyba dobry pomysł, człowiek nie musi się zastanawiać co ma zjeść, bo z góry ma to już ustalone i narzucone. Ale jak to się ma do tego, że mamy jeść otręby i owsiane i pszenne.. Nigdy nie pamiętam, które są które.. Ale te jaśniejże fajnie pęcznieją w mleku, a te ciemniejsze.. to chyba tylko ja głupia je sobie dodałam kiedyś.. ale tylko pływały jak jakieś semici.. Więc chyba ich się nie dodaje. Ale wtedy zjadasz je jakoś osobno, czy tylko te jaśniejsze i już??!!??

Miłego dnia miłe Panie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko na opakowaniu napisali żeby rozprowadzić niewielką ilość rozpuszczoną w ślinie po szkliwie zębów i dziąseł. Myślę, że jak rozpuścisz w odrobinie przegotowanej wody to też będzie działać. Len mielony wiśniowy znalazłam w sklepie zielarsko- medycznym. Są też o smaku pomarańczy i cytryny kosztuje 4,95 ale uwaga zawiera cukier. Zalecana dzienna dawka to 6 łyżeczek, ja daję pół.Mam bardzo niski cukier , ledwo mieszczę się w normie więc chyba mi nie zaszkodzi a smakuje suuuper. Dzisiaj mam strasznego lenia , nawet jeść mi się nie chce. To przez pogodę wieje, leje i do lata daleko ha ha. Na razie pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!!

Cukru jeszcze nie kupiłam, ale na pewno to zrobię!

A co do diety.. To nic w sumie nie piszę, bo ciągle tylko muszę powtarzać, że mi nie idzie.. Nie rozumiem w ogóle czemu nie umiem się w sobie zebrać i ciągle coś mnie podkusza..

W niedziele mierzyłam spodnie narciarskie, w jednych sie nie zapięłam, a w rozmiar większe weszłam.. ale też trochę niewygodnie mi było.. Ale bardzo mi się podobają.. Nie kupiłam, ale jak będę tam znowu i jeszcze będą, to je wezmą, może to mnie zmobilizuje..

A z moim maluszkiem teraz jesteśmy u moich rodziców, dawno nie byliśmy i Wojtuś był wczoraj jakiś zestresowany, i nawet okąpać się nie chciał dać.. Więc go tylko wodą pochlapałam. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie trochę lepiej!

Miłego dnia i trzymam kcuki za Wasze diety!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

marudko pewnie jeszcze nie jest tak źle z twoim ciałem

skoro jeszcze nie dojrzałaś do ponownej diety

jak by było źle jak w moim przypadku to byś się na

pewno zawzięła w sobie i wtedy jest łatwiej

lenkaaa jak tam dalej przechodzisz wtorek otrębiankowy

magdzik jak u ciebie z wagą

iriss obiecałaś że napiszesz co u ciebie

maragretko jak tam wnusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

wczoraj zrobiłam owsiany wtorek

jeśli o mnie chodzi to było straszne bo

ja to typowy mięsożerca jestem

ale za to wczoraj byłam 3 razy w toalecie

a normalnie bywam raz na 3 dni

i dzisiaj mam na wadze 1,10 kg mniej

na pewno to powtórzę ale nie wcześniej niż

za dwa tygodnie

miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszunia, to w takim razie do bardzo dobry sposób na jakies zastoje toaletowe :-)

Ja tę zaliczam się do mięzożerców, aż sama nie wierze, że miałam etap w swoim życiu,

że nie jadłam mięsa przez 7,5 roku!!!!!!!!!!!!!

A naprawę mojego umysłu i ciała zacznę chyba od powrotu na fitness, w listopadzie byłam ostatni raz..., a że śniegi stopniały :-) To mam nadzieje, że będzie mi się chciało wybrać we czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planuje żeby zacząć biegać bo lubię

i dobrze się czuje jak biegam tylko ziemia musi

trochę przeschnąć bo mogłabym z błocie utknąć

ja też nie jadłam mięsa przez ponad 2 lata

i dziwne, że w tamtym okresie w ogóle mi go nie brakowało

a dzień owsiankowy jest super na przeczyszczenie jelit

dzisiaj nadal działa i już dwa razy byłam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski :)

ciesze sie ze wam sie podoba dzien owsiankowy :) ja w zeszly weekend obchodzilam urodziny i tak pozarlam (bo jedzieniem tego nazwac nie mozna) ze teraz gonie wage ehehehehehe...ale co tam dam rade....kupilam pilke do cwiczen i mam nadzieje zaczec w koncu pracowac nad opona samochodowa ktora mi sie do brzucha przyczepila hehehehehe.....

Marudko ja na zastoje toaletowe jem owsianke wieczorem zamiast rano i zawsze dziala :)

buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

tashi takie wpadki się zdarzają prawie każdemu

najważniejsze, że zaraz po imprezie wracasz do diety

i zrzucania dalszych kilogramów

jeśli chodzi o jedzenie owsianki wieczorem to niestety

u mnie odpada bo biorę wieczorem tabletki anty

a nie chciałabym jeszcze jakiejś małej niespodzianki :biggrin:

miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

No szyszunia w pelni rozumiem :)

moja rawie 3-letnia niespodzianka postanowil ostatnio ze po co mamie te otreby i zawartosc wszystkich paczek jakie byly w jego zasiegu porozsypywal w kuchni,korytarzu,psim poslaniu i dywanie w livingu :( kiedys mnie to dziecko wykonczy swoimi pomyslami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.